Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha au pair leszek, illik a...

Ha au pair leszek, illik a külföldi családnak valami ajándékot vinni?

Figyelt kérdés
Voltam már cserediák, és akkor vittem, és nekünk is hozott az a lány, aki utána nálunk lakott. Au paireknél illik? Aki esetleg volt már au pair, mit vitt a családnak?
2011. jan. 9. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vihetsz valamit nyugodtan, örülni fognak neki.
2011. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csekenyseget, valami magyarosat. Gyereknek , korahoz megfeleloen, valalmi kis jatekot, plusszallatot, de lehetoleg valamit amibol tanulni is tud.
2011. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami apróságot vihetsz a szülőknek, és a gyereknek is. Valami magyarosat. Pl: pirospaprika, bor, Rubik kocka,népviseletbe öltöztetett baba.
2011. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigyél valami hungarikumot, valami magyar specialitást, a külföldieknél ez nagyon adja magát.

Én magyar ételek receptjeit vittem francia fogadócsaládomnak, létezik a Gundel-féle szakácskönyv angolul, olaszul, franciául, németül, stb. Nézz utána! Alexandrában megvehető.

De jó egy üveg Tokaji bor is, magyar paprika, valami népművészeti motívummal díszített dísztárgy...

2011. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondom én miket vittem anno: az apának bort (jól mellényúltam mert kiderült hogy nem iszik alkoholt :D :D), az anyának egy Márai Sándor-könyvet francia fordításban, a gyerekeknek gyurmát, vízfestéket, 100 db-os puzzle-t, ilyesmiket tettem egy csomagba, és azt kapták. Ha nem nyáron utaztam volna ki, akkor túró rudit is vittem volna nekik, de így nem mertem megkockáztatni, hogy elolvad.
2011. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz az ötleteket! :) Az a baj, hogy a gyerkőcök 1 év alattiak... Mit lehet vinni olyan kicsiknek?
2011. jan. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!