Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit mond az etikett? Szabad...

Mit mond az etikett? Szabad harisnyanadrágot felvenni nadrág alá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért mondana ilyet? Úgysem látszik.
2011. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázol miért ne! Én nem szeretem.
2011. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha protokolláris rendezvényen veszel részt és fázol, akkor mindenképpen egy vékonyabb testszínű nejloharisnyát vegyél fel, ami csak a lábnál látszódik. Ebből nem fog látszódni úgy sem hogy zoknit vagy harisnyát vettél fel. Protokollárisan lányoknak és fiúknak is nejlonharisnya és nem pedig az óvodás pamut az elfogadott.
2011. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem senkit sem érdekel, ki nézeget be a nadrágod alá?
2011. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nadrágkosztümökben van olyan, amelyik vékonyabb

és ha az alá fekete harisnyát veszel fel, az átlátszik.

Inkább bézs vagy krémszínűt vegyél fel, az nem fog

látszódni, az öcsém is hostesskedik, ő olyat használ.

2011. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Az etikett nem tudom mit mond, de télen érdemes felvenni szoknya, nadrág alá, ha nem akarsz megfázni.
2011. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

"Protokollárisan lányoknak és fiúknak is nejlonharisnya és nem pedig az óvodás pamut az elfogadott."


Jajjj, úgy "bírom" az ilyen idiótákat...banyek...


Ha valaki fázik akkor nyugodtan vegyen fel akár PAMUT harisnyát is! A lényeg az hogy akkor olyan nadrágot válassz amin nem látszik át a színe, illetve ami egy kicsivel bővebb. Tehát feketéhez fekete, fehér nacihoz fehér, vagy ami mindig jó az a - és amit már írtak előttem is: testszínű- És ennyi!


És még valami: én ilyen esetekben magasról pottyantok arra, hogy mit mond ki az etikett és mit nem. Lesz@rom. HA fázom, akkor felöltözöm (ugye kedves válaszoló, mert ezt már óvodában is megtanultuk) mert én nem akarok vesemedence és kismedencés gyulladást és/vagy hurutot kapni!


A másik: a nejlonharisnya egy: semmit sem ér annak aki fázik. aki úgy fázik hogy még beszélni sem tud annak aztán adhatsz nejlonharisnyát, azzal biztosan megfojt. Kettő: a nejlonharisnya sem egészséges, mivel nem szívja fel a nedvességet, tehát akkor inkább a pamut a nyerő!


Ja és kedves válaszadó! Tanácsolnám, hogy "Protokollárisan" önkénteskedj egy bevásárlóközpont raktárában, ahol kint is kell dolgoznod (-10C-ban) tegyük fel napi 8 órából 6 órát... Majd térj vissza ide és írj egy "Protokolláris" élménybeszámolót ezzel kapcsolatosan...

2011. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
ma 15.57: az öcséd harisnyát hord???
2011. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:16


Igen az öcsém hord harisnyát, ez a hostess diákmelóban előírás.

2011. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, soha nem hallottam még ilyenről, furán nézhet ki...

Nem bántásból, de mért nem jó nekik a nadrág?

2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!