Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Válaszolsz a névnapi köszöntés...

Válaszolsz a névnapi köszöntésekre?

Figyelt kérdés
Ha pl. e-mail-be vagy sms-be kapod.
2011. febr. 3. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, megkoszonom, Te is ezt tedd.
2011. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jo poen lenne pl. az, ha atallitod az email-foikodban a nevedet es visszairsz, hogy dehat nekem nem is ma van a nevnapom.
2011. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hat ha mar valakit erdekelte egy kicsit is, hogy neked nevnapod van, akkor tiszteld meg azzal, hogy megkoszonod
2011. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én meg is köszönöm, csak írtam egy emberkének néhány napja és azóta sem válaszolt az e-mailemre.:(

Csak kiváncsi voltam más megköszöni-e a köszöntést.

2011. febr. 3. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Névnapi és születésnapira igen! Mert aki az emailt/sms-t küldi, direkt nekem küldi, és nem 600 embernek másolatban. (Iwiwes és hasonlókra már nem annyira, ott sokan automatikusan köszöntik minden nap az ünnepelteket, az már kevésbé személyes. Ott nem feltétlen válaszolnék.)


Viszont karácsonyi/húsvéti emailekre és sms-ekre nem mindig válaszolok. Hisz sokan gondolkodás nélkül elküldik a köremailes köszöntőt... hát azt nem szeretem. Én karácsonykor is személyre szólókat szoktam írni, és csak a közel állóknak...

2011. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sms-ben az sms-re, neten pedig a netesekre. Ha nincs időm sms-t írni mindenkinek, vagy nincs pénz a kártyámon, akkor üzenőfalon megköszönöm azoknak,akik gondoltak rám.


Egy ilyen üzi után meg még szoktam kapni több köszöntést :)

2011. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cory Rose ***** válasza:
Én mindkettőben válaszolok, mert nekem az email és az sms is ingyen van.
2011. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!