Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szoktak mondani valentin...

Mit szoktak mondani valentin napon?

Figyelt kérdés

"Boldog Valentin napot"

"Szeretlek"

"Boldog Valentin napot" -> Csók -> "Szeretlek"


Vagy mit mondjak neki? 45 perc múlva adom oda amit vettem de nem tudom mit szoktak mondani.. :S

Köszi a válaszokat :)


2011. febr. 14. 12:53
 1/10 anonim válasza:
boldog valantan napot, csok, szeretlek
2011. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
valentin*
2011. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én azt mondanám, hogy "ugyanúgy szeretlek más napokon is mint ma".
2011. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én azt mondanám, hogy.


Csak annyira szeretlek, amennyire te engem :)

2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, jó fejek vagytok a gyors válaszért, na megyek veszek neki Plüss-t ^^
2011. febr. 14. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
"Boldog valentin napot" ez annyira szánalom sztem... én semmit sem mondtam csajomnak mivel utálja a nyálazós szarságokat az így szeretlek úgy szeretleket stb stb... érzi, tudja h szeretem az év minden napján kb ennyi...
2011. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Leginkább semmit :S

Reggel elköszöntünk, annyit se mondott h. szeretlek :S

Ajándékról pedig csak álmodhatok, Sőt! továbbmegyek: ma is csak azért fogunk még találkozni mert könyvtári ingyenbeiratkozás van, és nem azért mert Valentin nap.


Virágot is csak akkor kaptam töle mikor elöször taliztunk és az elsö Valentin napunkra. Azota semmi ilyen.

És hiába mondogatom h. menjünk el ketten együtt, akkor azt mondja jó meg okés, utána meg ha én nem voltam valahol még, arról ö nem tehet...


Neki a romantikázás annyiból áll manapság h. szombatonként összebujva alszunk. :S


Egyre kakcsibb :S

2011. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem Bálint-nap az?

Ez a kényszeredett "szeretlek", és az elmaradhatatlan sebtében összevarrt és agyonárazott plüssök teszik ezt a napot annyira sablonossá.

Nem is járnék olyan nővel, aki ügyet csinál ebből a napból.

2011. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves utolso:


Lehet van benne biztos egy adag kényszer is,de azért az embernek valljuk be jolesik az a kis figyelmesség. Föleg ha már 2 éve van együtt a másikkal, és bár egy városban élnek, csak hétvégén alszanak együtt és hétközben is csak kétszer pár orára találkoznak,és persze akkorse igazán hangzik el az h "szeretlek", csak amolyan megszokásbol.


Remélem érted azért...

2011. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem vagyok érzelgős de szerintem nem az számít hogy mit mondasz hanem hogyan:)
2011. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!