Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melegbárba szoktak egyedül menni?

Melegbárba szoktak egyedül menni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és tervezem, hogy elmegyek egy ilyesmi helyre, de mivel nem igazán vannak meleg ismerőseim, ezért valószínűleg egyedül fogok menni, így viszont attól félek, hogy egész este a pultot fogom támasztani. Vannak mások is, akik egyedül voltak ilyen helyen, nem társaságban?
2011. okt. 15. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy heteró bár, ahol végigunatkozod az estét. Biztos lesznek páran, akik meg szeretnének veled ismerkedni, elvégre itt az emberek sokkal de sokkal nyitottabbak egymás iránt.
2011. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a jellemzőbb, hogy nem párok mennek ilyen helyre, ez logikus. Szingli emberek, sokszor betoppan egy ismerős, vagy ott beszélnek meg talit, ilyen egyszerű. Nem esznek meg. Szerencsére nem budapesti vagyok, vidéki helyeken normálisabb emberek vannak. Pesten van egy hely, ahol kettő van egymás mellett a szép utcában, egyik Carrot. A többi bár, nem bár, hanem orgiatanya, pl. coxx, action bar, stb.
2011. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én ugyan nem voltam még melegbárban, de egy távoli ismerősöm a családjával elmentek egy olyan helyre, ahol meleg fiúk énekeltek nagyon szépen. Valami klubba mentek... elég régen mesélt erről.


Sok sikert kívánok neked :)

2011. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad, ne aggódj! :)
2011. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mehetsz egyedül is. Vagy próbáld meg rábeszélni valamelyik nem feltétlenül meleg, csak nyitottabb ismerősödet, hogy először kísérjen el. Mondd neki, hogy beszélgettek, nézelődtök, jól fog szórakozni. ;)

Így lesz alkalmad felmérni a terepet.

De szerintem nyugodtan mehetsz egyedül is, valóban oda fognak menni hozzád. A legtöbben baráti társasággal érkeznek, de jelentős számban érkeznek emberek egyedül is.

Ha esetleg olyan napot fogsz ki, amikor senki nem szólít meg akkor se add fel. ;) Vagy menj oda te valakihez.

2011. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mehetsz egyedül sok a szingli pasi és a 18 éves fiú úgyis friss húsnak számít :D szal unatkozni nem fogsz . Sok szerencsét amugy van pár hely Alterego Adonisz Club underground , Cappella
2011. okt. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
5%
Nem egyedül,apáddal!
2012. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Az utolsó válaszoló nyilván jó tanácsként mondta, mert ő először biztosan az anyjával ment és az neki sem jött be... Valószínűleg azóta már gyakran járnak az apjával ilyen helyekre, ha ennyire bátran meri ajánlani neked is! ;)
2012. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nyugodtan menj le, nem te leszel az egyetlen.

Ha egyedül mész, nagyobb az esélye hogy találsz valakit, mert úgy könnyebben mennek oda hozzád.

2012. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 giorgioboy válasza:

én mikor először mentem el, akkor nagyon megvoltam ijedve, utána megkértem egy leszbi nőt meg egy meleget akik jó barátok voltak egymásnak, hogy ülhetek-e az asztaluknál.

És még azon az estén életem első pasija felszedett :D

De jobb ha nem egyedül mész, jah és a Coxxx-ot kerüld minnél messzebb ha kezdő vagy :D

2012. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!