Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Otthon ülve pisiltek...

Fiúk! Otthon ülve pisiltek vagy állva?

Figyelt kérdés
Én mindig állva, de anya azt mondta hogy általában minden fiú ülve pisil otthon, még a családba a 2 fiú is, akivel egy lakásban lakok. Ti hogy pisiltek???
2011. febr. 15. 21:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%

nem feltételezem senkiről, hogy nem tud célozni.

de akkor is kifröcsögnek a cseppek. ráadásul a nadrágszárukra is rámegy, tiszta húgy lesz.

2011. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

kifröcsög?! nem 5 méter magas vok bazzeg és a wcnek is van pereme.

ez meg h a nadrágszár tiszta hugy lesz erre inkább nem is mondok semmit nemtom te hogy hugyozol de biztos h nem úgy kell xD

2011. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Állva, mert ülve nem fér be a dákó. :(

Ha meg véletlen beférne valahol, a végivel végigsúrolnám a wc oldalát. Tanuljatok meg célozni. :P

2011. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%
Vaze! Oldaltfekve az ablakpárkányról az utcára! A gyalogosokat célozgatom.:D
2011. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként az a véleményem, h mindenkinek joga van úgy pisilni, ahogy akar, de ha összehugyozza a csempét, akkor takarítsa is le! Nem tudom, mit szólnátok, ha fordított esetben nektek kéne más után takarítani a cuccot.
2011. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem tudtam elképzelni, hogy van férfi, aki ülve hugyozik. A csempés dolog számomra értelmezhetetlen, az addig ok, hogy a wc csésze tetejére(ülőke felhajtva) megy belőle, ritka esetben a járólapra, de a falra sosem, ahhoz már tényleg durván mellé kell találni.


A másik, hogy nagydolgom alapján tapasztalatból mondom, hogy a gravitáció törvéye miatt nem lehet a 100%-ot ülve kipisilni.

2011. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

a felcsapódó apró cseppekről van szó, az megy rá a csempére.

a nyomás miatt visszafröcsköl.

2011. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem sohase fröcsköl vissza mert nem tűzoltótömlőnyi nyomás van benne!
2011. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 PT-Daniel ***** válasza:
58%

26/F


Amiota egyedül elek es magamnak takaritok, pisilni vagy zuhanyzas közben szoktam vagy kimegyek a kertbe a kedvenc famhoz ;)


Eddig en sem hittem, hogy attol, hogy allva hugyozok, miert lenne redvasabb a WC, hiszen jol celzok. De ha egyszer csupan egy het alatt megnezed közelebbröl, benned is felmerül, hogy (amennyiben neked kell a tisztasagrol gondoskodni) leteznek alternativak!


De, mivel utalok takaritani, nagy WC-re altalaban a bevasarloközpontba, hajat mosni meg elmenyfürdöbe megyek ;) Söt... nagyon ritkan fözök magamnak (utoljara 4 napja es meg mindig nem mosogattam el), es inni kizarolag dobozbol iszom... Egyelöre meg többe-kevesbbe sikerül ezt titkolnom az uj baratnöm elött, de majd elerkezik az a nap, amikor kiderül, hogy elegge szeret e hibaimmal együtt :D

2011. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!