Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy utcán...

Miért van az, hogy utcán beszólnak és ha visszaszólsz jobban fog tisztelni mintha nem szólnál vissza. Ez az egész csak egy teszt, hogy lássa milyen kemény vagy?

Figyelt kérdés
Lattam 17-18 évest becsmérelni egy 30 évest utcán(nem ismerték egymást),a 30 éves tátott szájjal maradt,nem is birt reagálni,úgy ledöbbent.
2011. febr. 17. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha beszól Neked valaki az utcán, akkor felesleges rágódni azon, hogy tisztel-e. Legalábbis engem nem érdekelne. Én figyelmen kívül hagyom az ilyen embert és akkor nem éri el a célját. De ha az ember dühös lesz vagy rossz kedvű miatta, akkor pont annak fog örülni. Sőt ha senki nem foglalkozna az ilyen emberekkel, akkor szerinted csinálná? Nem hiszem, max. ha bolond.
2011. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszaszólni kell, hanem ráverni 2őt, hogya földön maradjon. Az iylen csak abból ért.
2011. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ha figyelmen kivül hagyod, akkor elhiszi azt hogy neki mindent szabad, és beszól akárhányszor kedve van, mert úgyse szólsz vissza...
2011. febr. 17. 10:45
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
akik beszólogatnak vadidegeneknek, kb. állat szintjén vannak, mondhatjuk farkastörvények uralkodnak náluk, ezért csak abból értenek, ha a földbe döngölik őket.
2011. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Első válaszoló vagyok. Ezt írtad: Hát ha figyelmen kivül hagyod, akkor elhiszi azt hogy neki mindent szabad, és beszól akárhányszor kedve van, mert úgyse szólsz vissza...


Szerintem a szavaknak nincs ereje. Ha mondjuk azt mondaná rám egy ilyen ember, hogy k...g k...rva vagyok attól én még nem válok azzá, felőlem mondhatja, csak saját magát minősíti ezzel. Amúgy 13 éve élek együtt a kedvesemmel, tehát tényleg nem vagyok k...va típusú :-).

Rám valahogy nem tud hatással lenni egy ilyen szitu. Azt meg nem tudom elképzelni, amit írtál, hogyha valakivel nem foglalkoznak mégis újra és újra szidjon másokat, annak már nagyon elmebetegnek kell lennie. Nyilván nem rögtön hagyja abba, de egy idő után más "játékot" talál ki magának.

2011. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Ha téged lek..z egy vadidegen és te számba se veszed,nem zavar,nem idegesit,meg se rezzensz tőle...akkor gratula, sajnos én nem jutottam el erre a szintre.


A többi válaszolóval értek inkább egyet, lealázod az ilyet, hogy menjen el a kedve saját magától is...azzal hogy nem veszik számba,nem nyugszik le egy ilyen állat.Szerintem olyan világban élünk, ahol a szép szó,civilizált viselkedés,passzivitás ilyenekkel szemben egyenlő a nullával.Legalábbis én így látom.

2011. febr. 17. 13:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez rossz hozzáállás, h jaj engem nem érdekel mit kiabál.

Előbb-utóbb meg fogod unni vagy lehet megbátorodik és legközelebb nem ugatni fog hanem ütni meg rúgni.

Régebben én se foglalkoztam vele aztán egyszer belém kötöttek és mivel nem ugattam vissza azt hitte, h félek tőle holott...

Na mindegy a lényeg erre seggbe rúgott, na akkor már nem izéltem hanem adtam neki:D

2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Ertelmetlen kerdes.

Ha beszol, akkor mar eleve nem tisztel. Azert szol be, mert ki akar kezdeni veled, meg ha verekedes is lenne belole. Hidd el, nagyobbnak mint O nem szol be. Gyava allatok az ilyenek. Unatkozo parasztok. Nagyon nagyon ritkan fordul elo, de ha beszolnak, figyelembe se veszem. Kozpontba akar lenni, azert szol be.

2011. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem jól fogalmaztam.Mondok egy példát.A tesom 30 felett van, de együtt dolgozik fiatalabakkal is(18-24) év között.Ezek a srácok nagyon szereplősek,teszik a nagyot,beképzeltek stb. Látták a tesom nem szereplős és akarta az egyik szivatni,lekezelni, mert látta hogy a tesom csendes,gondolta biztos balfék(tipikus bunko gondolkozás).A tesom reakcioja határozott volt, megmondta hogy vele így ne beszeljen,szinte 10 év van köztük,fogja szépen vissza magát.Miután ez megvolt, a bunkógyerek viselkedése vele szemben 180 fokosan megváltozott.Még bocsánatot is kért tőle.És azóta tiszteli a tesomat.Erről beszélek én itt.Amig nem mondasz jól oda, addig balféknek vesz...
2011. febr. 17. 15:37
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Na most elképzeltem, ahogy 50 kilós, törékeny csaj létemre visszaszólok annak, aki lek_rváz... Szerintem háromszor körbe röhögne.


De egyébként is: kit érdekel, ha valami hülye beszól az utcán? Nehogy ezen idegesítsem már fel magam... aki bunkó, azon nem az én szavam fog segíteni.

Én épp azt nem értem, hogy valaki felveszi, ha beszólnak neki. Megyek tovább és annyi, nem kell vele törődni.Nem süllyedek le ugyanarra a szintre, főleg ha tudom, hogy nem igaz, amit mond :)

2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!