Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jobb, ha valaki zsebre teszi...

Jobb, ha valaki zsebre teszi a kezét?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha valaki zsebre teszi a kezét az jobban néz ki?:D És hogyan? :D Mert többféle zsebretétel is létezik :D
2009. febr. 12. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minel? Nem tudom, mihez akarsz viszonyitani.
2009. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annál, hogy nem teszi zsebre a kezét.
2009. febr. 12. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

helyzetfüggő.

a protokoll szerint szinte bűnnek számít a zsebre tett kéz, de ha nem fontos emberek között mozogsz, akkor nyugodtan tedd zsebre..én a farzsebembe szoktam, de nem azért, mert jól nézne ki, egyszerűen csak sokszor így kényelmes..én például nem tudnám belegyömöszölni a kezemet a nadrágomon lévő első zsebbe, hülyén érezném magam..egy fényképen lehet, hogy jól mutat, de az életben nem feltétlenül.

a lényeg, hogy kényelmesen érezd magad, mert önmagában a zsebre dugott kéz nem láttatja a viselőjét lazábbnak/gondtalanabbnak.

2009. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
100%
Nem néz ki jobban. Tökmindegy, leszámítva néhány szituációt, ahol bunkóság. Az olyan helyzetekben, ahol nem illik lazának tűnni és illedelmesen kell viselkedni, ott ne tedd zsebre a kezed, mert nyegleséget, elzárkózást és erőltetett lazaságot sugallmaz. Meg az, hogy nem tiszteled a másikat. Hétköznapokban azonban mindegy.
2009. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%

én tanár előtt mindig zsebre vágom a kezem de nem direkt

csak a lapítás eszköze ez :D

van hogy menőbb

de menőbb nem leszel tőle

csak a menők menőzhetnek ezzel :D

2009. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zsebre tett kéz szorongás jelent bizonyos helyzetekben, pl. a tanár előtt, vagy egy munkaértekezleten, ahol bármikor megkérdezhetik az embert a véleményéről. Ilyenkor érdemes tudatosan odafigyelni. Kicsit rejtegetést is sugall: úgy érezzük, nem készültünk fel az órára, megbeszélésre, s ezt tudattalanul is közzétesszük.
2009. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a zsebre tett kéz a lazaság egyik jele. Ha síkos úton jár az ember, akkor viszont kimondottan hátrányos. Úgy lehet igazán nagyot hátsóra huppanni.
2009. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!