Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért várja el a legtöbb mai...

Miért várja el a legtöbb mai lány hogy a fiú fizessen?

Figyelt kérdés
ez teljesen alap dolog? a legtöbb mégcsak elő sem veszi a pénztárcáját hogy fizessen, ha nem is az egészet, de legalább a felét a kajának stb...
2009. febr. 15. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nembiztos, hogy minden lány elvárja, nekem az a természetes, hogy egyszer én fizetek, egyszer a párom.
2009. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, hogy a fiú fizessen. De a mostani barátomnál én sem mertem elővenni a pénztárcám első randin, mert olyan magabiztos volt. Tudom, hogy hülyén hangzik, de olyan helyre vitt, ahol ismerte a pincéreket, és nem akartam megsérteni ezzel. Persze második randin mondtam neki, hogy ez egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt. És mostantól fele-fele arányban fizetünk. Szerintem ez így tisztességes. Én nem szívesen fogadok el ingyen kaját, piát, nem akarok senkinek sem az eltartottja lenni. Ha meg le vagyok égve anyagilag, akkor úgy irányítom, hogy ne olyan programunk legyen, amiért kell fizetni.
2009. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer fizettem a 2. randin a fiú helyett (cukrászdába voltunk), és utána mondták nekem, hogy ezzel megaláztam a fiút, hogy lány létemre én fizettem, és nem ő.

Én nem várom el, de ha meghív moziba, nem kapom elő a tárcám, hogy tessék itt a jegy ára.

2009. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

férfiú vok csak mondom...:D

én enm tudom...szerintem nem alap dolog de nekem nagyon bántja a szemem ha egy lány fizet...én sosem engedtem és sose fogom...volt már lány aki szólt h szeretne meg nem tetszett neki h mindig én fizetek!de nem tudnak ellene tenni...azt meg nem szeretem ha valaki ezt kihasználja...volt ilyen lány kb 1hétig jártunk...

köszönöm a figyelmet

2009. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az én szememet pedig az bántaná, ha eltartottnak néznének, és nem engednék, hogy a saját fogyasztásomat én fizessem...

Ami a saját párkapcsolatomat illeti: mivel mindketten sokáig csórók voltunk, nem volt vita azon, hogy ki fizet. :) Hamar egy kasszára kerültünk, úgyhogy inkább az volt a kérdés, hogy kinek van a pénztárcája elérhetőbb helyen. :)

2009. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a 2. és az utolsó kommentelővel teljes mértékben egyet értek. szerintem is a fele-fele vagy az egyszer én egyszer ő megoldás a legjobb és senki sem érzi magát kényelmetlenül
2009. febr. 15. 20:59
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
en szegyenlem magamot ha egy lany fizet nekem hiaba h o hiv meg. Egyszer egy volt osztalytarsam meg hivott egy uditore s o fizette ki nekem annyira rosszul esett h nem is esett jol az udito
2009. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár randin sztem alap h a fiú fizessen. később már megbeszélés szerint lehet felezni v alkalmanként felváltva fizetni
2009. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem egyszerűen rosszul érzi magát egy normális férfi,ha a nő akar fizetni.És igen,ez alap.Természetesen nem elvárható,hogy állandóan vendéglőbe járjatok,de ha mégis akkor a férfinak illendő fizetni.Ha korlátoltak az anyagi lehetőségek,azt meg lehet érteni,és lehet máshol is találkozni.Amikor már idősebb a kapcsolat,akkor pedig meg lehet az anyagi dolgokat beszélni.Össze lehet dobni a pénzt,de akkor is a férfinak illik fizetni.
2009. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Én ezzel úgy vagyok, hogy egyszerűen nem szeretném, ha a lány többet fizetne mint én... a feles még oké, vagy egyszer én, egyszer ő, de hogy ő hívogasson meg, neeem. Az tényleg alázat lenne. :P
2009. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!