Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Decemberben/vagyis télen...

Decemberben/vagyis télen milyen ruhát ajánlotok egy 19 hós babának és a szülőknek a keresztelőre? ) Lány baba.

Figyelt kérdés
Ilyesmit néztem ki csak fehérben: [link] ez jó lenne szerintetek? csak fehérben láttam éd vmi gyönyörű..
2011. okt. 26. 13:57
 1/4 napietus ***** válasza:

igen jó, meg prsze az évszaknak megfelelő, meleg fehér színű feslőkabát, sapka stb, de ezt úgyis tudod :)


szülőknk kb ugyanolyan ruházat, mintha egy rokon esküvőjére mennénk. tehát nappali, de elegáns ruha.

2011. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esküvőn sanos a sajátomon voltam utoljára.. S muszáj a fehér cipő? Ill a ruha alá fehér harisnyát gondoltam...
2011. okt. 26. 14:27
 3/4 napietus ***** válasza:
hát szebb fehér cipővel, az biztos. fehér harisnya jó.
2011. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert ugy tervetük h tavasszal lenne a keresztelő,igy akkorra kapott fehér cipőt.. De most lett egy lehetőség h karácsonyk3or legyqen egy szép adventi műsor keretében..
2011. okt. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!