Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan magyarázzam el az...

Hogyan magyarázzam el az ismerősöknek suliban hogy, nem kínálom meg őket XY dolog miatt? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

A helyzet az h nagyon szeretem a macska ill. kutya kaját amiben van töltelék, sokszor eszem ezt chips helyett mert régóta ízlik és ez pótolja a nassolni valót.

Az többiek nem hiszik el nekem h kutya/macska táp azt mondják kifogás h ne adjak belőle nekik


Mivel magyarázzam ki magam?

18/F


2011. febr. 27. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
:D ez furi, na de akkor kostóltasd meg őket egyszer és csak elhiszik utána
2011. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hogyan jöttél rá, hogy szereted?
2011. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát keresztfateréknál van macska és kutyatáp belekóstoltam párszor és rákaptam :)
2011. febr. 27. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ezt most komoly ? :D


Amúgy adj belőle nekik, aztán majd csak ráeszmélnek, hogy nem csipszet eszel.

2011. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát adj nekik :) Vagy sajnálod tőlük?


De azért elég fura.. mások nézegetik a lejárati időket, az élelmiszerek összetevőit, nehogy sok E meg egészségtelen anyag legyen benne. Mi kerülhet a nem emberi fogyasztásra szánt termékekbe?

2011. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint jobb dolgok, mint az emberi fogyasztásra szántakba.

Ezek többnyire egészéges embereknek is ehető csak éppen nem túl jó az íze, De én így szeretem mert ropogós :)

2011. febr. 27. 20:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában pl. jobban figyelnek az állateledel összetételére mint az emberi kajákra. Az ok nagyon egyszerű, az állatoknál gyakori, hogy egyféle kaját kapnak hónapokig, így ha megbetegednek könnyen bizonyítható melyik cég volt a hibás és már jön is a pénzszerzés céljából indított pereskedés.

Furcsa egy ízlésed van, de te tudod. Adjál az osztálytársaidnak is hátha rákapnak ők is. :)

2011. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet egészségesebb leszel, mint bármelyik ember, pláne ha valami champion kaját eszel! :) Azért a helyi kis abc-kben megvehető kutyakaják kb egyenlőek az emberi kajával, de ami már kicsit drágább árkategória, azok többnyire olyan alapanyagokból vannak, ami ártalmasnak egyáltalán nem ártalmas, és még csak ilyen mesterséges vackokat sem tartalmaz. Mondjuk én töltött kutyakaját még nem láttam, de oké. :D Kínáld meg őket, akkor biztos elhiszik! :) Teszem hozzá, én müzlit szoktam így enni, az is pont olyan mint a kutyakaja (kívül barna, belül mogyorós töltelékkel), és bizony az átverhetőbb csoporttársaimat át is verem olykor :)
2011. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát mért nem úgy viszed, hogy a kutyakajás zacskóban?

Miben viszed? Átöntöd valamibe?

2011. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!