Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lánynak egy vele egy...

Ha egy lánynak egy vele egy korú fiú szia+keresztnévvel köszön annak mi lehet a jelentése? Van-e valami mögöttes jelentés egyeltalán? Ismertek valami szöveget ami ezzel foglalkozik? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek így köszönök, ha épp így jön ki. Szerintem semmi jelentősége.
2011. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen jelentősége nincs!
2011. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs jelentősége, én is így köszönök ha éppen ilyen kedvem van :)
2011. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van! Feleségül akar venni, 6 gyereket csinálni, és örökre veled leélni az életét.
2011. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, csak normális ember. Ha már köszön, az előny, ha még a nevedet is ismeri, wow. :D
2011. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam ez szorosabb viszonyról tanúskodik mint pl egy ismerős, de nem egészen tiszta hogy mennyire, vagy akarhat valamit ?
2011. márc. 20. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki minden közelebbi ismerősének úgy köszön hogy a megszólított neve is benne van.
2011. márc. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

De hülye vagy! Ha közeledni akarna hozzád, azt azért akkor jobban ki fogja mutatni! De neked legalább lenne annyi elvárásod vele szemben, hogy nem ugrasz rögtön hozzá, és csak azért érzed úgy máris, hogy szerelmes vagy, mert valaki kiejtette a nevedet a száján- amit, ha jobban belegondolsz, mintha hirtelen eddig is nagyon sexinek tartottál... (Pedig tegyük fel, hogy nem.)

Nyugalom, lesz még idő, amikor ájulhatsz még eleget! Spórolj vele egy kicsit! Nem adhatod oda magad mindenkinek, csak azért, mert úgy köszönt, hogy a nevedet is mondta...

Szerintem...

2013. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!