Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lányok miért buknak a...

A lányok miért buknak a Bunkókra!?

Figyelt kérdés
bunkó-kra gondolok
2011. márc. 31. 21:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nézd meg a "Bunkó vagyok, így hódítok" c. filmet :) és rájössz, h nem minden lány a bunkókra bukik..
2011. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Amíg így általánosítasz, te vagy a bunkó. És mégsem buknak rád? Hoppá! Mégsem a bunkókra buknak?
2011. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bunkok buknak a bunkokra, nem egy igenyes, ertelmes, intelligens lany.
2011. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
a bunkókra a primitív lányok buknak.ha normális lányt akarsz magadnak,az ÖNBIZALMADAT fejleszd,legyél határozott,és ha egy kicsit flegma vagy,az is előnyös lehet,mert a papucsságot mindenképp el kell kerülnöd,de a bunkósággal ne keverd össze.azt hagyd meg a parasztoknak.úgyhogy nyugi lehet normális csajod:)
2011. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. ápr. 2. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:

én mindig azt hajtogattam, hogy nem bukok a bunkó pasikra mert értelmetlen lenne, én a kedveseket szeretem stb.

de aztán rájöttem, hogy szinte csak bunkó pasi tetszett/volt és elgondolkoztam.

az eredmény:

a bunkó pasik sok dologban túlzásokba esnek, például a kezdeményezésben is.

míg a kedves pasik alig mernek kezdeményezni.

márpedig én ezt elvárom.

ha kedves vagy legyen legalább önbizalmad


meg amúgy gondolom sok más oka is van de az én esetemben ezt látom valószínűnek.

2011. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Csak akkor buknak rá, ha valami pozitívumot látnak benne a bunkóságán túl. Általában: iszonyatosan jól néz ki az illető
2011. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csakmert a TV-ben azt látod, hogy a lányok a rosszfiúkra buknak, ez nem biztos, hogy a valóságban is így van. Nekem mondjuk sosem jöttek be ezek.
2011. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem magára a bunkóságra buknak, hanem az önbizalomra. Viszont a bunkósággal ez szinte mindig együtt jár (hacsak valaki nem azért bunkó, mert depressziós, és úgy tartja meg a külső és belső közötti egyensúlyt, hogy mással is bunkó, mint ahogy vele is bunkóskodtak), ezért lehet ez a bunkóság vonzereje. Az ilyen nagypofájú, nagyarcú bunkók mindig magabiztosak, amit a lányok szeretnek. Én nem vagyok lány, de merem állítani, hogy hosszútávon rosszabbul járnak, hiszen egy ilyen valakiben csak az önbizalmat találják meg, a gyengédséget, törődést nem. Persze nyilván azzal se járnak jól, ha egy önbizalomhiányost választanak (bár ilyen éppen ezért nem is történik).

A megoldás: magabiztosnak lenni, de nem bunkónak.

2011. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előző válaszolónál a pont és véleményem szerint az ilyen fiúknak örülnének a leginkább a lányok. :))
2011. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!