Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Volt-e már olyan...

Lányok! Volt-e már olyan napotok amikor egész nap meztelenül voltatok?

Figyelt kérdés
arra célzom hogy mondjuk párotokkal akcióztatok és ruha sem volt rajtatok egész nap
2011. okt. 24. 12:10
1 2 3
 1/22 napietus ***** válasza:
24%
nem volt ilyen. köntöst felvenni nem egész egy másodpercbe kerül.
2011. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
68%

én a párom előtt mindig meztelenül vagyok. Otthon nagytöbbségben meztelenül vagyok előtte, nincs mit takargatnom. Éjjel is így alszunk. Engem nem zavar, őt meg végképp nem. Ha megkívánjuk egymást, ezzel nem kell foglalkozni. :)

Sőt...

2011. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Amikor meleg van a szobába pl nyáron akkor mindig meztelenül vagyok. Van hogy reggel felébredek le tusolok és nem veszek fel semmi ruhát, csak kéznél van egy köntös hogyha csöngetnek akkor gyors legyen rajtam valami. Én szeretek meztelenkedni, nem vagyok szégyenlős, igaz volt 1-2 kellemetlen percem ezzel kapcsolatban de nem nagyon érdekel. 18/L
2011. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
én munkából haza jövet levetkőzöm és így vagyok itthon meztelenül ha jön valaki akkor felveszek magamra egy hosszabb pólót . Mivel egyedül lakom és így kényelmes ha itthon vagyok mindig meztelen vagyok
2011. okt. 24. 12:23
 5/22 napietus ***** válasza:
40%
és nem ciki valakit egy pólóban fogadni? én nem tudom, de ha pl. keresztanyám jönne vagy a férjem valamelyik ügyfele lesülne a képemről a bőr...de még a postás előtt is égnék így.
2011. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ha valami rokon jön temészetesen felszoktam venni szoknyát
2011. okt. 24. 12:32
 7/22 anonim válasza:
59%
Én meztelen vagyok általában. Van hogy anyum is látja a dolgot de nem zavarja. Van hogy meztelenül megyek ki az erkélyre cigizni,de vittem már le szemetet is úgy. Ha van kedved beszélgetni irj privit. :)
2011. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Még sajátmagam előtt sem szeretek meztelenül lenni, nem szeretem a saját testem látványát, így aztán nem fordult még elő. Mindig csak zuhanyzás idejére vetkőzöm le, és nem szeretek meztelenül aludni sem (még nyáron is legalább egy vékony hálóing van rajtam)
2011. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem kerül fáradtságba egy köntöst felvenni,és ha a párommal szeretkezni akarunk,akkor levenni sem.

Gusztustalan,ha valaki meztelenül mászkál otthon. Akkor is,ha nem látja senki.

2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 bitangbigtank ***** válasza:
70%
Ugyan mi abban a gusztustalan hogy valaki ruha nélkül járkál? Csak egy test...
2011. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!