Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meddig lesz divat a homoszexua...

Meddig lesz divat a homoszexualitás Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egyre több fiatal fiú/férfi öltözködik úgy mint egy csaj.

Feszülős kék vagy valami más színű farmer nadrág,de a legdurvább még mindig az,hogy a hajuk be nő a pofájukba és egyfolytában azt simogatják és vigyáznak rá mintha aranyból lenne.Ez meddig fog tartani?Van rá esély,hogy ki haljon ez a stílus úgy mint a hippi korszak?


2011. márc. 31. 23:22
1 2 3
 1/24 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
96%

Semmi sem tart örökké.

De ne aggódj, ha továbbra is ezt a politikát és a Föld tönkretételét folytatjuk, akkor leszünk mi még újra barlanglakók és megint a nagydarab, szőrös pasik lesznek a menők, akiknek a legnagyobb a bunkósbotjuk.

2011. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Meddig lesz divat Magyarországon homoszexualitásként kezelni minden meg nem értett divatirányzatot? Értem én hogy szerinted buz1s, meg hú de kurv@ érettnek érzed most magad, hogy ezt ide beírtad. Fel kellene már fogni, hogy vége a szocializmusnak és a posztkomcsi plakátokról megszokott idillnek. ( [link]
2011. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szóval akkor meg éri fojtatnom a harcot a divat köcsögökkel és hordjak továbbra is bakancsot és legyek mindig talpig fekete ruhában? Ez fasza csak az a baj,hogy amelyik lány szép az ezt a stílust követi és az olyan stílusú fiukra bukik aki úgy öltözködik mint ezek:


[link]


fölűről a 4. képen van egy tök lány aki tök szépen nézne ki ha nem lenne tele a pofája piercinggel és nem lenne az a lila folt a hajában.És persze mellette a fiú az pont a férfiasság jelképe ismételten.

2011. márc. 31. 23:40
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

ja hordjál bakancsot és járjál feketébe, és élvezd a hozzád hasonló csajokat is... [link]

agyiszint megint jó dolog, politikailag ő korrekt mint a ma született jézus krisztus, de persze ott vigyorog a kuruc meg a nácivadász...

2011. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én ezeket a fajta lányokat is megvettem.

Egyébként attól,hogy bakancsot hordok és feketében járok az nem azt jelenti,hogy skinhead vagyok vagy csak bírom őket.


Azzal amúgy nincs bajom,hogy egy lány nőies.Csak azzal van bajom,hogy a fiuk és nőiesek kezdenek lenni elég nagy arányban.Persze az is zavar,hogy az össze lány már több faszt fogott mint kilincset,de ez most nem lényeges.

Persze ez is elég nagy gáz.Szóval az,hogy már most a napokban láttam olyan lányokat akinek olyan mini volt a szoknyája,hogy a harisnya tartónak a teteje látszott az már egy kicsit gusztustalan.Szóval persze oké,hogy a fiuk meg őrülnek a lányokért és a lényegükért,de attól nem kell nekik se prostinak lenni.

2011. márc. 31. 23:53
 6/24 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
66%
Jaj, ezeket hagyd, megérdemlik egymást. Azért nem ez az átlag, nem véletlenül vannak az agyiszinten.
2011. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell egyik végletbe sem esni.

Nem kell sem buzeránsnak, sem pedig bakancsos kopasz gyászhuszárnak öltözni. Lehet hordani rendes nadrágot, inget, zakót, egyszínű pólót, normális rövid frizurát. És lehet hozzá normálisan viselkedni, és nem azon görcsölni, hogy mások milyenek.

Szerintem.

2011. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Jóóó csak az a dühítő,hogy szebbnél szebb lányok vannak bele zúgva ezekbe a népművészeti cserépedénybe és közben hetente cserélik szextársaikat,mert ezeknél a szerelem már rég kihalt.Itt vagyok én aki tökre bele voltam zúgva egy szép lányba tök jó fej volt meg minden de őt is elvitték gondolom egy agymosásra és egyik napról a másikra ilyen emós,diszkós,prostis stílusa lett.


A másik sztori meg az,hogy egy tök normális haverom is elkapta ezt a vírust és egyfolytában nekiállt az utcán táncolni és már nekem éget a pofámról a bőr és már nem barátkozom vele persze még ő van felháborodva ha ezt a szemébe mondtam.

Íme egy videó a vírus első jeleiről,de lehet,hogy ez már a végső státusz ahonnan nincs vissza út.A fene se tudja. :S


http://www.youtube.com/watch?v=9ws1O8fOk7s

2011. ápr. 1. 00:33
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

egy értelmes, intelligens lánynak nem jönnek be ezek a férfiatlan pitsák.

vannak, akik azt vallják még, hogy a hímnemű, aki több időt tölt a fürdőszobában mint egy nő, akkor búza, vagy ha a piperecucca nem fér a szappantartón, akkor is.

ezt többé kevésbé osztom.


mi a barátommal néha poénosan beszólunk az ilyen búzacsíráknak a buszon, hogy vegye már észre magát, úgy néz ki mint egy homokozó...

2011. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Én igyekszem pozitívan állni a dolgokhoz.

Ha több a b.zi, kisebb a konkurencia :)

2011. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!