Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van itt olyan rajtam kívül,...

Tetris kérdése:

Van itt olyan rajtam kívül, akit ugyanúgy felbosszantanak a telefonos marketing hívások? Milyen módon lehet ötletesen lerázni őket?

Figyelt kérdés

Néha már úgy érzem, hogy megüt a guta. Amikor végre leülök, hogy kifújjam magam, és megszólal a telefon. És akkor valaki rázendít az ajánlatára welness hétvégére, utazásra, kéményes fazékra, nyaralásra, stb.

A múltkor felhívott egy ilyen marketinges, de olyan pipa lettem, hogy szó nélkül lecsaptam a telefont. Hát még volt bőr a pofáján és visszahívott, hogy megszakadt a vonal. Mondom neki, hogy nem megszakadt, hanem letettem. Erre nekiállt kioktatni, hogy én máskor mondjam meg, hogy nem érdekel az ajánlat, és ne tegyem csak úgy le. Na erre aztán elküldtem a jó édesanyjába. Mégis mit képzelnek ezek?

Szerintem ez már kész zaklatás.


2011. ápr. 1. 15:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
44%
Kedves KÉrdező! Nekik ez a munkájuk, én is dolgoztam ilyet diákként, és jutalékot kapunk akkor is ha csak végighallgatnak, és maguknak van elég sok bőr a pofájukon hogy leanyázzák őket, holott asse tudod él az anyja vagy nem.
2011. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
09:44: es nekunk honnan kellene tudni, hogy egy ilyen telemarketinges miert kap jutalekot? De a masik, fontosabb kerdesem, hogy miert erdekeljen ez minket? A telemarketingest erdekli, hogy abban a fel oraban en mit tudnek csinalni, ha nem eppen a suletlenseget kellene hallgatnom? Nem anyazom oket, de en dontom el, hogy vegighallgatom-e vagy sem, nem pedig a telemarketinges zaklato, aki keretlenul hiv.
2011. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsóval nagyon egyetértek!!!!!!!!!!
2011. ápr. 8. 16:01
 14/14 anonim válasza:
50%

Nagyon dühítő, hogy amíg az e-mailen küldött spammelők ellen eljárhatsz, addig a telefonos zaklatók ellen nem (vagy nem olyan egyszerűen). Ugyaníg utálom a postaládámat főleg választási időszakban teleszórókat.


Én már ott tartok, hogy köszönés nélkül leteszem, aztán ha visszahív, akkor újra. Nagyon egyszerű kis mozdulat, csak az embernek egyszer el kell határozni magát. A belénk nevelt jómodor ugyan ágáll majd először ellene, de egy idő után megszokja az ember, hogy agresszív, lerázhatatlan, bunkó emberekkel nyugodtan viselkedhetünk bunkón. Csak arra kell vigyázni, hogy az ember neminden esetben reagáljon így. :)


Találtam ezzel kapcsolatban egy cikket, itt a rámenős ingatlanosok kapcsán jött fel a szó az alkalmazható technikákról (ha reklámnak minősül, töröljétek, de szerintem idevág):


www.ingatlancserebere.hu/index.php?ingatlan=cikkek&id=hogyan_beszelgessek_akivel_nem_akarok

2011. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!