Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » úgy érzem, hogy könnyen...

úgy érzem, hogy könnyen kihasználnak az emberek, és nehezen tudok nemet mondani. Hogyan tudok változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Félek, ha valamire nemet mondok, vagy valakinek nem adok valamit, amit kért tőlem akkor nem fog szeretni.
2011. ápr. 19. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne probald megvasarolni emberek szeretetet. Allj a tukor ele, ott gyakorold, hogy nem, es nem. Latod, nem is all olyan rosszul neked, hasznald tobbszor, mikor nemet akarsz mondani.
2011. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akit meg kell vesztegetni, hogy szeressen, nem érdemli meg a törődést. Így legalább kiszűrheted, kikre számíthatsz a bajban is.
2011. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok,bár nekem nem az jut ilyenkor eszmbe,h nem fog szeretni,hanem az,hogy jaj nehogy megbántsam.(de még az utolsó koldusnál is)
2011. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy koldusnál még reálisabb az érzés, mint egy elkényeztetett nagymenőnél.
2011. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Képzeld bele magad annak az embernek a helyzetébe,aki valamit kér tőled...Vajon pofátlanságnak gondolja-e a kérését? Ha te kérnél tőle ilyet,megtenné-e? Ezekbe gondolj bele,úgy könnyebb!
2011. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!