Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik a feltételei, hogy egy...

Mik a feltételei, hogy egy fiatal lány (20-21 éves) a Krisna-völgyben élhessen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan mit akarsz ott? én is voltam buddhistás és jó dolog, de ennyire azért ne mélyedj bele, inkább láss világot utazzd körbe a világot! jó moka
2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan mit akarsz ott? én is voltam buddhistás és jó dolog, de ennyire azért ne mélyedj bele, inkább láss világot utazzd körbe a világot! jó móka
2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát először is fel kell venned a Krisna vallást, annak megfelelően kell élned. Sok városban vannak központjaik, ha úgy gondolod, akkor csatlakozz hozzájuk, aztán majd azt is megmondják, hogy tudsz-e oda költözni (elég keményen dolgozni is kell ott). Én egyszer voltam (mint turista), és nagyon sok fiatal lány él ott.
2010. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát legfontosabb dolog, hogy el kell fogadnod négy szabály:

- nem eszel húst

- tiltott a házasságon kívüli nemi élet

- nem fogyasztasz mámorító szereket

- tiltott a szerencsejáték


Aztán jön az, hogy előbb illik megismerned a főbb tanításokat, és szintén jó ha tudsz segíteni az egyháznak (akár anyagiakkal akár nem anyagiakkal, pl. könyvosztás).


Hasznos ha kifejezetten értesz valamihez, aminek ott hasznát vennék (pl. kertészkedés, főzés, takarítás, irányítás, stb.).


Jó szerencsével 1-2 éven belül oda kerülhetsz, de egy évnél hamarabb nem valószínű.

Ha érdekel még bármi, nyugodtan kattints a "Privát e-mail a válasz írójának"-ra. :)


22/F

2010. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarok bomlasztani, de belsős körökből tudom, hogy eléggé hitgyülis hangulatban vezérelt, szektaszerűség az egész.
2011. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!