Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki szívességet kér állandóan és ezzel nyaggat, hogyan pattintsam le?

Figyelt kérdés

Infó szakos vagyok, és dupla óra végén mindig marad 15 perc, ami szabad foglalkozás (szóval lehet netezni stb..).

A gépemen rajta volt egy játék, és egy mellettem ülő srác rögtön elkezdett nyaggatni a, hogy másoljam fel neki.

Nem akartam neki felmásolni, de aztán addig nyaggatott, hogy rádugtam a pendrive-át és elkezdtem felmásolni a játékot, de ez a folyamat legalább 45 percig tartana, és így nem sikerült, erre azt mondta, hogy majd jövő órán.

Én viszont nem akarok más csicskása lenni nem akarok felmásolni neki semmit, és a tanár is figyeli a gépeket.


2011. ápr. 24. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki honnan lehet letölteni netről...
2011. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor mond meg neki, hogy nem. Vagy mond el honna tudja letölteni
2011. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

mért nem mondod el ezt neki?:D

Hogy a tanár figyeli a gépeket és nem megy át 15 perc alatt.ú

2011. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekli, mailben, vagy valahogy juttasd el hozzá a nevet, + verziót, aztán szórakozzon vele ő otthon.
2011. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?!
2011. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16F én és ő 16F


Valami jó pattintós szöveg kell, amire csak annyit mond, "ok", "rendben".

2011. ápr. 25. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokáig tart, nem lesz kész óra végéig, de írd le a mailed és átküldöm a linket honnan lehet letölteni.


Ennyit kell mondani. Ezzel segítesz, de mégsem csicskulsz. Ha tényleg kell neki ő is tegyen érte. Kész.

2011. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekkora szívességtől, még nem leszel te senki csicskája. Ha normális ember módjára elmondod neki mi a szitu, vagy esetleg elmondod neki honnan tudja letölteni, az a legjobb megoldás. Ha meg még mindig ragaszkodik a másolgatáshoz, akkor hülye.
2011. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!