Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nőknek is olyan fontos,...

A nőknek is olyan fontos, hogy jó megjelenése legyen egy férfinak?

Figyelt kérdés

Mármint a nők folyton jól akarnak kinézni, hogy felhívják magukra a férfiak figyelmét.

Gondolom egy nő sem áll szóba egy olyan férfival, aki visszataszító, hacsak nem gazdag, vagy hasonló.

De, a nőknek is épp oly fontos, hogy egy férfinak jó legyen a megjelenése?


2011. ápr. 29. 21:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
72%
Nem mondom azt,hogy ez elsődleges szempont,de szerintem lehetőségeihez mérten egy férfi is adjon magára és legyen már önkritikája.Megjelenésében kb. mozogjon azonos szinten a kiszemelttel.Ez talán túlzásnak tűnik,de tudom mire alapozni...
2011. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
0%
nekem olyan szempontból fontos, hogy adjon magára. amit mindig megnéztem egy férfin, mielőtt komolyan vettem volna: frizura (legyen rendezett, de ne idióta divatb*zis), fogak, gallér, körmök, derékszíj-cipő, zokni. ha valamelyik nem stimmel, az öltönye lehet tőlem Armani is, akkor sem tartom komoly embernek, pláne nem igényesnek.
2011. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy a férfiak egyre inkább elkurvulnak, és a média ehhez asszisztál.
2011. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Vagy inkább elbuzulnak.
2011. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: Ez egy ilyen gengszter szleng rá, hogy elkurvulás.
2011. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem.
2011. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A férfi számára a nőnél 1. szempont a kinézet, 2. a személyiség. A nő számára a férfinál az 1. szempont a státusz, 2. a kinézet, 3. a személyiség.


Konkrétabban: a férfi számára a nő: 1. legyen szép, 2. ne legyen hisztis/nyafogós/kapzsi. A nő számára a férfi: 1. legyen gazdag/hatalmas/híres/elismert, 2. legyen magas/erős/sötét színű, 3. legyen bátor/magabiztos.


Ez még nem minden, mert mindkét nemet vonzza a ritkaság (egzotikum, idegenség, különlegesség).


A nőnek elég fontos, hogy szép legyen, nem véletlenül foglalkoznak annyit a nők ezzel a kérdéssel. A férfi esetében ez nem annyira fontos, mert ha nem előnyös a külső, az kompenzálható személyiséggel és főleg társadalmi státusszal.

2011. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenki mas. Van, akinek nagyon fontos, van, akinek nem annyira - ahogy a ferfiaknal is igy van. Az szubjektiv, hogy kinek mi a visszataszito, mert van, akinek a tovig zselezett diszkopatkany haj visszataszito lesz, aztan megis az ilyen pasikra is van, aki bukik. Van, aki kopasz es van, olyan no, akinek ilyen Vin Diesel-szeru figurak kimondottan tetszenek (gondolom, hogy azert, mert erot, magabiztossagot sugall es jo kocsija van - statusz). Mindenkinek mas tetszik, mast talal vonzonak. Olyan nem nagyon van, hogy valakit senki nem talal vonzonak kulso alapjan, ha egyebkent normalisan fel van oltozve es az alapveto higieniat betartja. Nemcsak a kulso szamit, hisz ha megismered az embert es egy szemetlada, ugysem fogsz vele maradni, csak a 2 szep szemeert. A megfogo kulsovel tobb embert meg lehet ismerni, ilyen szempontbol tobb a lehetoseg, de ez nem azt jelenti, hogy hosszu tavu kapcsolatot konnyebb kialakitaniuk ezeknek a "nepszeru" embereknek, mert ahhoz mar nagyon nem eleg a kulso.
2011. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez manapság hazánkban leginkább egy rosszul értelmezett a valóságban nem is létező trend átvétele Holy Wood-ból.

A hazai nők igénye és ízlése radikális változáson eset át ezen hirtelen jött befolyástól. Ez ma a 30 alatti nők ízlésének legerősebb befolyásoló tényezője. A második ilyen faktor a női lapok.

2011. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:
és aki nem olvas női lapokat és nem néz bugyuta filmeket, az nem nő :)? ne általánosítsunk, uraim, primkó dolog :)! pont olyan, mint az ilyen szellemi színvonalú nők :)
2011. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!