Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szülinapi buliba nem illik...

Szülinapi buliba nem illik magunkkal vinni a partnert?

Figyelt kérdés

Ha külön nincs kikötve sem az, hogy a barátot/barátnőt nem lehet vinni, sem pedig az, hogy bátran vihet magával párt...

Házibuli-féleségről volna szó. Anélkül válaszoljatok légyszi, hogy megkérdeznétek az ünnepeltet.


2011. máj. 12. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én múltkor nem mentem el a párommal. Nem ismertem azt a társaságot, nem volt kedvem jópofizni, az ünnepeltet amúgy se bírom annyira...(egyébként minden más barátunk közös)

Ha ismernek Téged is jól akkor szerintem elmehetsz. De ez függ h mióta vagytok együtt, mennyi idősek vagytok, milyen a buli, milyen a társaság.

21-L

2011. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem igazán ismerem a társaságot, csak látásból. Köszönőviszonyban vagyok velük, olyan 2 embert ha ismerek jobban... huszonévesek vagyunk.
2011. máj. 12. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél elmenni akkor menjél, haza csak nem küldenek:)
2011. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az... kérdeztem páromat, hogy elvisz hétvégén bulizni? Mire visszaírta, hogy most nem, mert szülinapi buli lesz...
2011. máj. 12. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgysem ismered a társaságot akkor miért baj, ha nem visz magával? Gondolom arra gondolt, hogy úgysem érezéd jól magad, ő viszont szeretne egy jót bulizni úgy, hogy se nem kell állandóan veled lennie, se nem kell rosszul éreznie magát amiatt, hogy magadra hagyott
2011. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze jogos, amit írsz, de jobban esett volna a megkérdezi, hogy elmegyek-e. Meg végülis jó lehetőség, hogy megismerhessem őket. Ez így olyan, mintha nem akarná, hogy ott legyek. :(
2011. máj. 12. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez igaz. Én is hasonlóan éreznék...főleg amilyen mindent agyonmagyarázógondolkodó vagyok...:-S

Kérdezd meg miért nem akar vinni magával? Ne felháborodva, csak szépen...

2011. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudja az ünnepelt hogy van barátod/barátnőd akkor őt is meghívja veled együtt, ha nem is személyesen, lehet hogy csak mondja hogy hozd el magaddal.


Ha nem tudja hogy van párod akkor kérdezz rá hogy elhozhatod e.

2011. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!