Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért díjtalan a belépés az...

Miért díjtalan a belépés az olyan lányoknak, akik miniszoknyában vannak vagy mély dekoltázzsal érkeznek egyes szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Meg vannak hirdetve ilyen napok a klubokban.Őszintén,miért jó ez?Kb. prostiknak ingyenes!
2011. máj. 15. 10:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
11.37 Az a lány hány kg volt és milyen magas?
2011. máj. 15. 11:38
 12/22 napietus ***** válasza:
93%
ezek ilyen ingyen-krva depók.
2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A depó az mit jelent?
2011. máj. 15. 11:40
 14/22 napietus ***** válasza:
90%
depó=raktár, lerakat.
2011. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 15. 11:42
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem más egy rock koncert és más egy disco. Nálunk pl bárkit beengednek bárhova, mivel kisvárosban élek, és a szórakozóhelyeknek kell a pénz, viszont a társaság sokszor kinéz valakit csak azért mert nem úgy öltözött ahogy kellene. Pl egy rock kocsmában furán néz ki egy rózsaszín cicamica. Nálunk is van, hogy discoknál megvan hirdetve, hogy miniszoknyában érkezőknek ingyen belépő, mondjuk én ilyen helyekre nem járok, de ha nem érzem jól magamat miniszoknyában, akkor inkább fizetek 500 forintot, minthogy kényelmetlenül érezzem magam egész éjszaka.
2011. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

11:19-es vagyok.


Off:

Tényleg megtörtént a barátnőmmel, ott voltam, miért hazudnék? De úgy látszik más hölgyekkel is:/

2011. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A nem hiszem el csak csodálkozás nálam, mert velem soha nem fordult még ez elő, pedig tényleg egy nagydarab alkat vagyok (100 kiló, mint írtam és 170 cm), és régóta járok oda. Ez megdöbbentő számomra, hogy velem pl. még nem fordult elő.
2011. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

engem anno simán beengedtek a zp-be, pedig akkor 100kg voltam és 175 cm. mára azért egy fokkal kulturáltabban nézek ki :D


azért van sok helyen ingyen a sunáknak a belépő, mert odavonzza a kanokat, akik aztán isznak, és jó esetben még a nőt is meghívják valami piára, hogy könnyebben beadja a derekát.


egyébként kerülöm az ilyen belépős helyeket, pláne ha semmi koncert vagy olyan dolog nincs, amiért még plusz pénzt adjak a horror árakon lévő piák után...

aki ilyen helyekre jár, az meg is érdemli.

sokkal többre becsülök egy jó kis kocsmázós estét, ahol beszélgethetek a barátaimmal, mintsem az ilyen pasi-és csajvadász drogos piás helyeket.

2011. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért ezek a helyek nem arról híresek, hogy khm.... kultúráltak a szórakozási körülmények - ha érted, mire gondolok.
2011. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!