Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megalázó egy nő számára, ha...

Megalázó egy nő számára, ha azt mondják neki, hogy buta?

Figyelt kérdés
Történetesen tényleg az!
2009. márc. 14. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez most komoly kérdés? Nyilván megalázó....neked hogy esne, ha neked mondanák? Ha nem is azt, hogy buta vagy, de ha valaki a szemedbe vágná valamilyen hiányosságod, még akkor is, ha történetesen még a tudatában is vagy?

Ez mindenkinek megalázó akár férfi, akár nő...

2009. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Van aki szereti ha butuskának hívják de megalázó...
2009. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dellfil ***** válasza:
85%

Akármilyen kapcsolatban is vagy vele, és ha tényleg az, akkor is fájdalmas neki, ha butának nevezed. Gondolom nem akarsz fájdalmat okozni neki. Persze egészen más szitu is lehet, szeretetből lebutuskázod, és rosszul esik neki, mert mélyen belül tudja, érzi, hogy buta, és ezt fájlalja.

Egyébként triviális, hogy mindenki utálja, ha butának nevezik.

2009. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
attól függ...ha hibázik, és sértőn lebutázzák akkor az igenis megalázó. viszont ha egy aprócska hiba után kedvesen, békülősen butuskának hívják akkor az inkább aranyos.
2009. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem,dehogy!Imádják a nők,jól csajozol!:-D Picit BUTA kérdés.
2009. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem kérdés. Megalázó, persze, most képzeld el, ha egy nő ezt álláskeresés során kapja meg, hogy azért nem veszik fel, burkoltan célozgatva persze (ugyanis nem mondhatják ki), mert nő, és nem gondolják, hogy ért hozzá (hiába ért hozzá).
2009. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egy barátomnak mondtam -nem a barátnőmnek, bár ő sem egy atomfizikus- ráadásul négyszemközt, ráadásul igaz!!!

Nagyon megsértődött, szerintem nem aláztam meg, bár ezt hajtogatja.

2009. márc. 14. 22:47
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Há' nemis tom'... Én nekem naon megalázó volna... Oan nem lyó érzés
2009. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jópofa! :))
2009. márc. 14. 23:03
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Lepontozgathat itt mindenki mindenkit, a kérdésre egyértelműen igen a válasz, amennyiben nem jogos. Nekem olyan apám van, aki lenézi a nőket, ezek után lányaként még szeressem, és vegyem poénnak ok nélkül, ha többet értem el, mint a szüleim?
2009. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!