Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen bunkó a tanárunk?...

Miért ilyen bunkó a tanárunk? Lenéz minket!

Figyelt kérdés
Megy a folyosón, szószerint fennhordja az orrát, és mikor köszönünk neki, csak nézeget. Nem köszön vissza, vagy ilyesmi, szimplán parasztoknak néz az ő "palotájában". Miért csinálja ezt?
2009. márc. 16. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Vannak ilyenek, sajna. De az is lehet, hogy rossz magaviseletű az osztályotok - vagy legalábbis néhány tagja, akik viszont elég hangosak/zavaróak ahhoz, hogy jelentősen idegesítsék -, vagy netán az évfolyam. De lehet az is, hogy benne van valami tüske régebbről, amit rátok vetít ki... Meg persze az is, hogy szimplán bunkó.


Nem lehet tudni, nyilván. De hát ha ilyen, akkor legyetek vele ti is ilyenek: ne köszönjetek neki, csak ha tényleg muszáj (pl. ha bejön órát tartani), és egyéb esetben szintén felhúzott orral forduljatok el tőle. Ha más tanár ezt szóvá teszi, nyugodtan mondjátok el neki is, hogy ő is ezt csinálta veletek, szóval csak a saját modorában kezelitek.

2009. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk fősulin a dékán az ilyen.
2009. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk kiscsoportban meg az óvónéni! Jettenetes! :((
2009. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk is ilyen volt a tanár, aztán 1-2 dolgot jobban tudtam nála, meggyőztem a saját hülyeségéről mindenki előtt, és helyre lett rakva.
2009. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Szió!

Jól fogalmaztad meg, palotában érzi magát ahol ő a góré, és mindenki elmehet a sunyiba. Csakhogy az a vicces hogy ennek a "palotának" semmi köze a valós élethez, és csak itt tudja kiélni a hatalmát az iskola falain belül, ami egy hamisan felépített hatalmi forma, ő az okos te a "hülye" (bocs...) Odakinn a "való világban" már nem ilyen nagyúr, behúzza fülét farkát, mert nem sok köze van a realításhoz a viselkedésének, és csak az iskola falain belül érzi otthonosan magát. Odakinnt csak egy keveset kereső, a világot meg nem értő értelmiségi, akit nem ért meg a világ, és ő sem a világot.

Ez sajna 1 tipikus tanári viselkedés...:-(

Hogy mért csinálja?

Szerintem azért mert az ember gyarló lény...Ha hatalomhoz jut, nem tud vele bánni, elveszti az eszét.

Így hát ő a hülye... jaa és a paraszt is! Nem te, illetve ti!

Sok ilyet tapasztaltam én is...:-(

Köszi hogy feltetted a kérdést, mert jól kidühöngtem magam! Jól esett...

És az a mókás hogy már rég nem járok suliba, bőven 30 fölött vagyok már, csak felidéztél bennem a kérdéseddel pár régi emléket a sulival kapcsolatban.

Gimiben nekünk is be akarták bizonyítani hogy hülyék vagyunk. El is hittük... Sajna...

Azóta nehezen de bebizonyítottam az ellenkezőjét. Lediplomáztam. Lám mégsem én voltam a hülye?

2009. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
És ha csak introvertált, befelé forduló, nem veszi észre a külvilágot?
2009. márc. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Csilla?
2009. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak most jöttem fel, és nem pontozok senkit! A tanár nem tanítja a mi osztályunkat, inkább alsós, illetve szabaidő programos tanár. Nem csak a mi osztályunkkal ilyen, hanem az egész iskolával. Az osztályunk nem igen árthatott neki, mert Nem is tanít, mondom inkább szabadidőt szervez. De elvárják tőlünk, hogy köszönjünk neki. Sőt, a tanári kar is atz mondja, néha velük is ilyen. Azért már kezdem érteni amit mondtok.
2009. márc. 17. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy így próbál távolságot tartani, ha esetleg tekintélyt nem tud szerezni a diákokkal szemben. Lehet, hogy csak megunta, hogy minden diáknak egész nap köszönjön akivel a folyosón találkozik. Adjátok meg a tiszteletet, akkor lehet nem lesz távolságtartó. Kérjétek meg szervezzen egy tudni illik hogy mi illik előadást, foglalkozást. :))))))
2009. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy miért viselkedik így. Szerezz egy 20ml-es fecskendőt a gyógyszertárban, pisálj bele, majd hátulról spricceld rá a vizeletet. Így kvittek lesztek. Ő lenéz téged, te meg lahugyoztad őt.
2009. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!