Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan ismerkedjek meg a...

Hogyan ismerkedjek meg a suliból pár emberrel? Van ami összeköt minket de mégsem szólíthatom le csak úgy!

Figyelt kérdés

Tehát vannak olyanok amik közösek, pl zene akkor már fb-n likeoltuk 1más képeit XDD, meg segítettem megoldani egy problémát. Nos akkor mit lehetne tenni? Barátokat szeretnék nem csajt vagy pasit (fujj).

15/f


2011. szept. 18. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
akivel a legjobb a viszonyod, hívd el valahova. focimeccs vagy valami fiús program:D
2011. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon dumáltunk még:S, meg az osztálytársaimmal már jóban vagyok csak 90%uk gyökér XD
2011. szept. 18. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján pont közéjük illesz. :D


De ez kialakul valamennyire magától... kezdj beszélgetni valakivel, akár facebook-on vagy a suliban. Egyszerűbb, ha egyszerre csak egy emberrel próbálsz barátkozni mint egy egész csoporttal.

Bár a korodból ítélve 9. osztály ahol nagyon nem ismeri még senki a másikat...

2011. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor meglátod őket mindig köszönj nekik..onnan már sima ügy lesz.
2011. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Küldj neki békaszemet!
2011. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!