Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az összes közeli barátom...

Az összes közeli barátom drogozik (fű). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideig toleráltam , majd kértem őket hogy ne drogozzanak de hát nem az én dolgom ...Egyszer én is kipróbáltam ugy 2 hónapja semmi extra de nem akarok az ilyen csapdába esni,de félek hogy nem sokáig bírom.

Mit tegyek?


2011. jún. 5. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Távolodj el tőlük, de legalábbis kezdj el gondolkodni, hogy mi fontosabb neked: ők, vagy az életed.
2011. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem is minden ismerősöm füvezik, én tiszta vagyok, nem érzek késztetést.
2011. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"de félek hogy nem sokáig bírom. Mit tegyek?"


Már mit nem birsz sokáig?


És mivel kapcsolatban szeretnél valamit is tenni, mi közöd ehhez a dologhoz?

2011. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Keress másik barátokat.
2011. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Miért zavar ez téged? Biztos nincsenek betépve a nap 24 órájában... Amikor épp drogoznak, ne legyél velük.
2011. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen egyszerű ha nem vagy képes 1 füves cigit nézni ahogy elfogy, akkor vszínű hogy apád se bírod látni amikor megissza azt a pohár sört.

3 választásod akad: -Elfogadod amilyenek

-Szívsz te is, bajod nem lesz, és jobb mintha innál.

-Leválsz tőlük, és olyanokkal legyél akivel van kitudsz jönni.


Különben is ez nem drog csak köznapi nyelven az, nem halsz bele ha párszor kipróbálod legalább bírni fogod ha ha vki megkínál :)

19/F

2011. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nekem egy nagyon közeli barátom drogozik, piál, cigizik...stb... de én ezeket nem csinálom, ilyenkor nem is vagyok vele és ő se kéri, hogy olyan leszek mint ő. Tökéletesen megvagyunk, nincs semmi gondom vele addig, amíg engem nem akar belerángatni, végül is az ő dolga, nem? Te úgyse tehetsz ellene szinte semmit.
2011. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
ne kövesd őket, majd pár év múlva megbánják hogy füveztek
2011. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Az én közeli barátaim is drogoznak, csak ők legális szerekkel élnek, alkoholt isznak és dohányt szívnak.


"Különben is ez nem drog csak köznapi nyelven az, nem halsz bele ha párszor kipróbálod..."

De drog, minden tudatmódosító szer drognak számít, függetlenül attól, hogy mennyire káros.

2011. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 napietus ***** válasza:
azt hiszem nem a megfelelő társaságban mozogsz. keress nem szenvedélybeteg barátokat, akik a szabadidejüket értelmesen (pl. sporttal) töltik illegális tudatmódosítók használata helyett.
2011. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!