Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ha kiderülne a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha kiderülne a barátotokról hogy drogozik ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
megmondanám h énis, aztán kérnék tőle......
2011. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
otthagynam.. de nem hiszem h ez nem derulne ki a randik soran.. el se kezdenék vele járni..
2011. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

amugy fél éve vagyunk már együtt

pénteken voltunk együtt sétálni meg ott volt 2 haverja is ( ők alapból füveznek) és ő is elkezdett, de nem sokat szívott, de ez a dolog engem nagyon bánt...

most a képeit nézegettem csak úgy és az egyik képén is füves cigi van a kezébe...


nem tudom hogy mit higgyek már neki...

ő azt mondta hogy eddig életébe most szívott 2-odszorra, de ezt nem nagyon tudom elhinni neki és erről is majd szeretnék vele beszélni...


meg a héten kezdett el inni is megint, pedig azt beszéltük meg hogy többet már nem vogunk inni.

2011. okt. 23. 11:13
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg első körben nagyon nagyon kiakadnék és csalódott lennék... Ezután megpróbálnám jobb belátásra bírni és ha hónapok alatt sem sikerül, akkor szépen elbúcsúznék tőle, mivel nem akarom végignézni, ahogy agyilag, szellemileg és testileg is totál tönkreteszi magát, esetleg kórházba kerül vagy belehal.


Volt ilyen párom, neki fiatalon volt egy trombózisa, amire értágító gyógyszereket szed azóta is, emellett pedig érszűkítő hatású készítményeket szívott és nem tudta felfogni, hogy ez nála különösen nem jó játék... végül szét is mentünk. Azóta is csinálja, iszonyatosan lefogyott, beesett az arca az elmúlt egy évben és igen, megérint hogy ekkora idióta, még mindig aggódom érte, de legalább nem olyan szinten, hogy mindennap azon kattogjak mikor hívnak, hogy kórházban van, vagy "jobb esetben" hullaházban...

2011. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Elhagynám mint a sz@rt nem kéne hogy bajba kerüljek miatta én is nem éri meg.
2011. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
iszik is meg füvezik is? áá.. felejtős.. ez nem fog valtozni :S
2011. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igen ő is nagyon lefogyott az utóbbi időben, és a lába is gyakran fáj
2011. okt. 23. 11:16
 8/21 A kérdező kommentje:

csak az a legrosszabb hogy én kinem néztem volna belőle, de nincs pénze se meg semmi, és ,mégis...

biztos a haverjaitól...


de ezen amikor ki voltam akadva olyan volt mintha félt volna attól hogy én őt elhagyom ez miatt és azt is mondta hpgy költözzek vele össze hogy bebizonyítsa hogy ő nem drogos...

2011. okt. 23. 11:18
 9/21 A kérdező kommentje:

meg cigizik is...


a cigiről is annyiszor volt az hogy leszokik, de sose volt az hogy tényleg leszokjon

2011. okt. 23. 11:21
 10/21 anonim ***** válasza:

A cigi még hagyján, az alkohol is ha csak alkalmanként műveli... ezek a legális drogok, amivel persze lehet ártani szintén, de elmegy bizonyos mértékig.

A fű és egyéb tudatmódosító ILLEGÁLIS szerek használata viszont már baj... Az biztos hogy a tudtára adnám nem tetszésemet és ha legközelebb megérezném rajta a szagát vagy szívni látnám elküldeném a jó büdös francba, de hogy nem költöznék vele össze még jó darabig az biztos!

2011. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!