Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy ismerősöm /férfi/ meghalt...

Egy ismerősöm /férfi/ meghalt pár napja és a lánya akit nem ismerek jön hozzánk és nem tudom mit mondjak neki, azt hogy részvétem vagy sajnálom az apád, vagy semmit?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok ő pedig 38 éves. télleg nem tudom mit mongyak neki ha találkozunk.szerintetek?
2011. jún. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemutatkozás után mondhatod, hogy "sajnálom, hogy apukád meghalt". És kész, túlvagy rajta.
2011. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemszeretem azokat akik a helyesírásba kötnek bele állandóan, de te 21éves vagy és ennyi idő alatt illett volna megtanulnod írni.(mondjak)

Amúgy szerintem ha nem ism ered akkor megteszi egy sima részvétem is a bemutatkozás után.

2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, de akkor most mejik ? a sajnálom vagy részvétem? ugyanott tartok mint 5 percel ezelőtt.egyik ezt mondja a másik azt. még kéne pár válasz....
2011. jún. 10. 17:05
 4/4 anonim válasza:
Részvétemet mondanék...
2011. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!