Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van aki nem megy el a saját...

Van aki nem megy el a saját diplomaosztójára?

Figyelt kérdés
Szokás ilyet tenni?
2011. jún. 24. 22:16
 1/10 anonim válasza:
73%
Az én egyik általános iskolai osztálytársam a saját ballagására sem jött el... Eléggé extrém eset a csaj és az anyja is, de mégis miatta nem jött el. De ők tényleg klinikai esetek, szó szerint. :)
2011. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Apukám tavaly nem ment el :) Igaz, ő a negyedik diplomáját szerezte már meg, és amúgy is levelezős volt, volt már neki elég diplomaosztója :)
2011. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nem voltam. Ma már mindenkinek adnak diplomát, nem olyan nagy dolog, mint régebben.
2011. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van. Tavaly barátnőm diplomaosztóján voltam, mit ne mondjak, három emberből csak kettő jelent meg. Meg is döbbentem, hogy ennyien nem veszik át a diplomájukat.
2011. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, az ex-em anno kijelentette, hogy ő nem fog elmenni.
2011. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem mentem el. Reggel 10 -kor volt a diplomaosztónk, és a gépünk meg 4-kor indult Rómába, nyaralni indultunk. Nem mondom, még belefért volna, hogy elmenjek... de kedvem se volt hozzá. Átvettem 3 hét múlva.
2011. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nálunk esküt kellett tenni, így ha valaki nem lett volna ott, nem gyakorolhatná a hivatását.

Szóval nálunk nem volt ilyen.

2011. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elmentem volna, sajnos nyelvvizsga miatt...
2011. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nálunk is van aki kijelentette, hogy "áh, ő nem jön el..", nekem meg olyan furcsa, hogy amúgy se végeztek sokan, erre nem is lesznek velem ott az csoporttársak.:-/


Azt megértem, ha valakinek a 800. diplomája, illetve közbe jön valami fontosabb, de így..

2011. jún. 25. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is több embert tudok, aki nem fog eljönni. Én is gondolkoztam rajta, hogy menjek-e, de szeretnék talárt felvenni, meg a végén eldobni a sapkát, mint a filmekben. Ha nem lenne talárunk, sztem én se mennék. Amúgy is több évet csúsztam, ezen nincs mit ünnepelni, ezen kívül talárkölcsönzés, belépők.. csomó pénz, amit jelenleg mind tudnék máshová tenni.
2011. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!