Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki nem kíváncsi a...

Ha valaki nem kíváncsi a másik véleményére és/vagy nem bírja a kritikát és/vagy meg van győződve a saját igazáról, az minek tesz fel kérdés (eke) t?

Figyelt kérdés

Sokszor látom azt, hogy ha valaki olyan tanácsot ad, ami más mint amit a többiek adnak, vagy csak a kérdezőnek nem szimpi és/vagy nem az ő igazát erősíti, akkor azt lehurrogják, lepontozzák.

Nem értem, mit várnak a kérdezők és az ilyen arrogáns válaszolók? Hogy mindenkinek ugyanaz a véleménye?


2011. okt. 18. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezők önigazolást várnak. Ez előre látszik abból, ahogyan a kérdést felteszik. Pl. ha úgy kezdik "mi a véleményetek egy olyan emberről" és ezután félórás fikázás jön, akkor nyilván nem véleményekre kíváncsi, hanem sárdobálást, boszorkányüldözést akar kiprovokálni. Én ilyenkor rendszerint "csakazértis" ellentmondok, hadd dühöngjön :)
2011. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ebbe én is belefutottam :( Mármint egy ilyen kérdezőbe és sleppjébe. Más volt a véleményem és lepontoztak...de nem érdekel, akkor is megmondom a véleményem :D :D A pontok meg kit érdekelnek.
2011. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!