Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tetoválás gátolhat bárkit egy...

Tetoválás gátolhat bárkit egy munka megszerzésében, tapasztaltatok emiatt hátrányos megkülönböztetést?

Figyelt kérdés

Szeretnék tetoválást, de félek, hogy esetleg ebből kébőbb hátrányom származna, pedig nagyon szeretném, több éve.Egy egész karos tetoválást szeretnék.

20/f


2011. jún. 28. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Látható tetoválásod nem lehet ha bankban akarsz dolgozni, vagy ha úgy döntesz hogy rendőr, esetleg tűzoltó szeretnél lenni.

Lehetsz pl büfés, bolti eladó...

Nem egy álom melók de ha tetováltatod a karod akkor lehet hogy egy jó álláslehetőségről csúszol majd le.

2011. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én nem a törvényben meghatározott hátrányairól érdeklődnék, hanem társadalmi elutasításokról, de az már negatív,hogy ezek alapján ítélnek meg embereket...
2011. jún. 30. 07:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ANTSZ-nél sem dolgozhatsz (tudom már máshogy hívják) és úgy hallottam, hogy benzinkúton sem (de ebben nem vagyok biztos).
2011. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szemszög válasza:
36%

igen ebből származhat hátrány! mondhatom azt is h sajnos de azt is h nem teljesen normálisnak tartom. hiszen te sem szereted pl: ha egy tetves fejű 3 napja nem fürdött ember szolgál ki a húspultnál a boltban. Megjelenés!

mindenhol fontos.

2011. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy tetves fejű 3 napja nem fürdött embert ne hasonlítsunk már össze egy tetovált emberrel...
2011. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

szomoruan olvasom a hulyebbnel hulyebb valaszokat, amiert nem itelek el senkit, hisz ti elsullyedtettek a tarsadalom mocsaraban, ahol agymosott emberek itelnek el masokat, akik kulonboznek toluk. en nem a felelotlenul feltetovaltatott csillagrol, nonfirol vagy barmi masrol beszelek ami eppen divat... en a tetovalasra, mint muveszetre gondolok, ami kishazankban szarnyal, azokra a mintakra, ami egy muveszeti alkotas, eppen csak egy ketlabon jaro vasznon szerepel, a "legszentebb vasznon". Tetovalt vagyok es dolgozo fiatalember,egy normalis, sikeres cegnel dolgozok, mint vegyesz.

A kerdesedet teljesen megertem, hisz Magyarorszagon meg mindig el az emberekben az a sztereotipia, hogy a tetovalt ember bunozo, megbizhatatlan, alkalmatlan es tanulatlan...

Iteljenek meg a gondolataimrol, a tetteimrol, ne arrol, hogy nezek ki, ez az en testem, minden egyes porcikaja, mozdulata en vagyok.

Donts belatasod szerint, egy inget barmikor felvehetsz...vagy ha mar talaltal egy megfelelo munkat, amit szeretsz csinalni azutan tetovaltas, de ami a legfontosabb a megfelelo muvesznel!

2013. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
esélyesebb külföldön tőlünk nyugatra próbálkozni munkával itt még nem olyan értelmesek az emberek, hogy ne ítéljenek el! sőt ott vannak olyan tetovált munkaadók akik ált. nem vesznek fel csak tetováltat hallottam ilyenekről is :D a nonfiguratívot én se támogatom az az ostoba divatmajmok védjegye ;)
2013. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!