Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Au pairként megyek Angliába....

Au pairként megyek Angliába. Milyen ajándékot vihetnék a 2 éves ill.2 hónapos kislányoknak, valamint a 35 év körüli szülőknek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom a a kérdezőt. Én is azon az oldalon találtam a családomat, és szintén kb egy hónap múlva utazom. (Én Svájcba.)
2011. júl. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 wapo ***** válasza:

Gratulálok a munkához.érezd jól magad.

Ajándékot kb annyit mintha az unokatestvéredékhez mennél a szomszéd városba.

A túró rudi jó.Tényleg nem ismerik arra felé.Ha nem ízlik nekik legfeljebb megeszed te.:)

Kisgyereknek csörgő,cumi(bár az ellen sokan tiltakoznak-de mivel úgyis neked kell rá vigyázni jó hasznát veheted még.

Nagyobb gyereknek plüs, vagy valami hasonló8 próbálj meg valami magyar mesefigurát választani és persze ne hagyd ithon a meséről szoló DVD-t vagy könyvet sem. Jó szórakozás lehet a gyereknek ha unatkozik és leültök megnézni közösen.Tudod neki fordítani.(bár a kockás fülű nyulat nem kell.Brrr utáltam)Pomm-Pomm van könyvben is és láttam már Gombóc Artúr plüsst. KIRÁLY!!!

A tokalyi-egri-villányi-badacsonyi bor tökéletes. A mézes pálinka is jó. (de még mennyire.:P )

A szakácskönyv nagyon hasznos lehet (esetleg ha neked kell főzni :) de akkor vigyél itthonról paprikát,hagymát,pirosaranyat. Mert azt kint nem kapsz. Amúgy normális kaját se nagyon.(angol konyhaművészet.-grrrr)

Ja és magadnak vagy 2 rúd turistát, ha elkapna a honvágy.

2011. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nehogy mezes palinkat vigyel!!!

Bah, kulturalatlan emberek.. :D Az igazan jo, valami gyumolcspalinka szilva, barack vagy Tokaji Aszutorkoly is finom. Tokaji, Egri borvidek termesei megintcsak jok. :)


A no"nek vigyel egy szakacskonyvet(mar ha szokott fozni) magyar kajakrol.


A gyereknek meg edesseget, turorudi, somloi galuska, stb.

2011. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!