Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért akar az ország 90%-a...

Miért akar az ország 90%-a egymásra hasonlitani?

Figyelt kérdés
Mindenkinek ugyanaz a zene,autók,divat,stb... jön be.
2011. júl. 12. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.mármint egy kicsit de,de azért ilyen állítani,hogy az ország 90%-nak ez jön be...:/
2011. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Én nem akarok például senkire hasonlítani.

Valószínűleg benne leszek a maradék 10% kategóriában.

Van egy egyéni zenei, filmezési, étkezési gondolkodási (és még sorolhatnám) sajátosságom, amivel nem hiszem, hogyg mást utánoznék.


Viszont szívesen hasonulnék azon emberkékhez, akik hülyére keresik magukat.

2011. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont nem ezt érzem. Valószínűleg ez a magatartás a te ismerőseidre jellemző inkább. Vagy egyszerűen nem fogalmaztad meg elég egyértelműen mire is gondolsz.
2011. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az én ismerőseim hála istennek nem ilyenek. De kinézel az utcára és láthatod miről beszélek.
2011. júl. 12. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Elég változatosak az emberek. Vannak korcsoportokra jellemző hasonlóságok, de úgy látom, hogy minden stílusnak megvannak a maga képviselői, nincs egy olyan amit mindenki majmolna (talán csak a legfiatalabbak között).


Mire gondolsz pontosan? Mit kellene látnom?

2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem akarok azokhoz a kis tinilányokhoz hasonlítani, akik SP-t meg Fluort hallgatják!!!!!
2011. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy azért sem, mert fiú vok. :D
2011. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez a világon mindenhol így van, főleg vidéken. A nagyvárosokban az embereknek egyedibb a stílusuk, hiszen több lehetőségük van vásárlásra, szórakozásra.
2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, azok, akik unalmukban az RTL KLUB-hoz szocializálódnak. Ha gondod van ezzel, keress olyanokat, akik élnek.
2011. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok rájuk hasonlítani.

Zenéből nekem Sigur Rós, a kocsik nem érdkelnek, a divat megint nem, nem olvasok Vámpírnaplókat vagy Vass Albertet, nem nézek tehetségkutatókat meg Barátok Köztet, ellenben szívesen járok kiállításokra, szívesen fotózom - nem magamat a tükörből -, szívesen összeülök a barátaimmal egy-egy italozásra, de nem a sárga földig. Szeretek virágos, csipkés (de nem ribancos) ruhákat viselni, lapostalpú, kényelmes cipőket hordani. Olvasok a parkban vagy a villamoson. Na, hát ilyen az emberek 90%-a?

2011. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!