Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen rossz a kisugárzásom?

Miért ilyen rossz a kisugárzásom?

Figyelt kérdés

Általában mindenki azt hiszi rólam hogy beképzelt, nagyképű, egoista vagyok, pedig pont az ellenkezője. De ha megismernek egyből megváltozik a véleményük. Emiatt nehezen ismerkedem, mert még esélyt se adnak.

Mi a megoldás erre?


2011. júl. 30. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért zavar téged, ha ilyennek tartanak?

Elég ha az tudja milyen vagy aki számít.

2011. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17:38

De nincs/nem lesz olyan aki számítana, ha nem tud ismerkedni emiatt..... logic

2011. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akik ezt hitték rólad, de már nem így gondolják azoktól érdeklődj, miért alakult ki bennük az első rossz benyomás.

És így tudni fogod min kell változtatnod a viselkedésedben vagy megjelenésedben!

2011. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

>> mindenki azt hiszi rólam hogy beképzelt, nagyképű, egoista vagyok, pedig pont az ellenkezője.


Már ez a mondat is mutatja, hogy nincs igazad. A mindenki sok embert jelenthet, inkább hiszek a sok ember egybehangzó véleményének, mint az egyedülállónak (Te), aki nem képes belátni a hibáit - még akkor se, ha a pofájába vágják.


>> Mi a megoldás erre? - Sürgősen változz meg !

2011. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
talán mert nemközeledsz mások felé ? hanem megvárod míg ők lépnek :D vagy a felettem szóló ..passz
2011. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is nehezen tudom elképzelni, ha barátságosan közeledsz mások felé, elutasítanak, mert beképzelt, nagyképű bunkónak hisznek.. de aztán, ha (valahogy mégis) megismernek, megváltozik a véleményük. A felettem lévő két válaszolónál a pont.
2011. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Greg, figyelj. Van egy barátod, tudod, Wilson! Rá mindig számíthatsz, ha voltak is köztetek nézeteltérések sok-sok ember szeret a világon. Csak szedd rendesen a Vicodint, és próbálj egy kicsit kedvesebb lenni.
2011. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!