Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kisugárzásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kisugárzásom? Tanulható? 20l

Figyelt kérdés
Az ismeretségemben nagyon sok lány van, aki egyáltalán nem szép, nem csinos, még csak nem is olyan kedves, és mégis kb. minden pasinak tetszik, szerintem azért, mert olyan a kisugárzása. És van sok olyan lány, aki hiába szép, csinos, kedves, még se népszerű a pasiknál. Szerintetek elsajátítható a kisugárzás? Lehet változtatni? Hogyan?
2011. szept. 11. 10:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Küldj képet és megmondom, hogy van-e kisugárzásod vagy nincs. Valószinüleg, ahogy a legtöbb lány, te is bebeszéled magadnak, hogy nincs. Pedig...


22F

2011. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Tréfarépa ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozom
2011. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD bocsi ezen jót nevettem ... "tanulható?" x'D

mindenkinek van kisugárzása, max nem jó és nem vonzó..:D

2011. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Egy képet én is megnéznék rólad:)

21/F

2011. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
szerintem a kisugárzást kép alapján nem lehet eldönteni. kép alapján azt hiszik rólam, h népszerű vagyok, pedig egyáltalán nem.
2011. szept. 11. 10:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
a kisugárzás az érzés. ha van önbizalmad, akkot van kisugárzásod. ha boldog vagy, szintén van. ez inkább érzés.
2011. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Tréfarépa ***** válasza:
A kép azért kell, mert egy pillantás, egy arcvonás is nagyon sokat el tud árulni valakiről...
2011. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el 1 atomerőműbe, ott szerezhetsz kisugárzást. Lehet h kinő egy +kéz vagy láb, de a kisugárzás meglesz.
2011. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy akkor az a kisugárzásodon is meglátszik
2011. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem szívesen küldenék képet magamról így a vakvilágba :D de nem is csak rólam van szó, a kérdés úgy általában foglalkoztat. Más barátnőm is küzd ilyen problémával.
2011. szept. 11. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!