Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj az ha valaki pénzért...

Miért baj az ha valaki pénzért árulja a testét?

Figyelt kérdés
Úgy úrtem, hogy így általában miért baj az ha valaki ebből(próbál) él meg, mert én személy szerint nem látok benne semmi rosszat, és semmi kivetni valót, szerintetek?
2011. aug. 2. 18:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Gondolom nem arról volt szó,hogy valaki darabokban árulja a testét,hanem arról,hogy egészben és élő formában,meg amúgy se tudná saját magát árulni,ha már darabokba lenne a teste,csak más valaki,de az már egy egész más büntetőjogi kategória.
2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy azért nem látsz benne semmi rosszat, mert te magad is prostituált vagy?
2011. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
Mi az hogy belecsúszni?? Szerintem te is érzed hogy kell egy bizonyos alacsony iq, normális lányt soha nem lehet ilyenbe belerángatni.
2011. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ha ezt önszántából teszi, és tisztában van a veszélyeivel, nem érzi ezt megalázónak (vagy érzi, csak nem zavarja), stb, akkor szerintem semmi. Én csak azokat sajnálom, akiket akaratuk ellenére rákényszerítenek, az borzasztó lehet :(
2011. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
63%
elég ciki annak,aki ebből él..Ha iskolázatlan, és máshoz "nem ért"..de biztos jó kis fertőzéseket lehet elkapni,szóval a fertő melegágya ..Kivéve ha valaki önként beteg akar lenni...
2011. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Prostitulány
2011. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%
Ez is csak egy munka, ráadásul a legősibb hivatás. Épp elég rossz annak, aki erre kényszerül, nem kell a társadalomnak rátenni még két lapáttal.
2011. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%

De kell.

Ne már ez legyen a követendő példa.

Az ilyen igenis elítélendő és szégyen.

2011. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy belecsúszni?? Szerintem te is érzed hogy kell egy bizonyos alacsony iq, normális lányt soha nem lehet ilyenbe belerángatni."


Valószínűleg az olyan, rossz anyagi és zűrős családi helyzetben levő egyetemista lányokra gondol, akik másképp nem tudnák megfizetni a tanulmányaikat, ami ugye meg az élethez (elvileg) kell. Vagy rossz környéken felnövő lányokra.


Első voltam.

2011. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én is jártam egyetemre, és kigüriztem a belemet közben. Nem nevezném jó környéknek azt, ahol felnőttem, se azt a társaságot, ami körülvett. De egyszer sem jutott eszembe semmi disznóságot csinálni.


Ha valaki k.u.r.v.a, akkor azért az, mert ezt választotta.

2011. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!