Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj az ha valaki pénzért...

Miért baj az ha valaki pénzért árulja a testét?

Figyelt kérdés
Úgy úrtem, hogy így általában miért baj az ha valaki ebből(próbál) él meg, mert én személy szerint nem látok benne semmi rosszat, és semmi kivetni valót, szerintetek?
2011. aug. 2. 18:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%
Itt mindenki milyen ál-prűd...Biztos velem is nagyon nagy baj van, én se látok benne semmi rosszat. Aki k*rva akar lenni az legyen k*rva, én nem szeretnék abból megélni, de mi probléma azzal ha valaki igen? Pénzért sok mindent megtesznek az emberek.
2011. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen mentalitás mellett nem lehet civilizációt építeni bazz. Aki prosti akar lenni, az legyen, aki drogos akar lenni, az legyen, aki bankot akar rabolni, hadd csinálja... Szerintetek tényleg nincs határ?
2011. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Mert gusztustalan: lehet, hogy álszent szűz k. vagyok a felfogásommal, de az, hogy végig megy a fél város egy nőn, elég visszataszító. Férfiban is.

Azonkívül munka kerülőnek is nevezném, mert ugye egyszerűbb széttenni a lábát és úgy "dolgozni", mint ténylegesen tanulni és normális, becsületes emberi munkát végezni.

Az egész világ csúszik lefele, ha már ezt valaki normálisnak tartja.

És mit mond majd a gyerekének, ha lesz? Egyáltalán, ha lesz gyereke, hogy tartja el? Akkor, hogy fog d*gni? Mikor? Ebben nő majd fel a kölyök? Nagyon jó lesz majd neki lelkileg, garantálom, hogy belőle gazdagszanak majd meg a pszichológusok, gyógyszergyárosok, eggyel több lelkileg sérült ember. Így is sok anya/apa hazavágja a gyerekét, hát ha még ilyen munkát is végez mellé.

Az ilyen nők ráadásul ugye elég primitívek, és ezekből se kellene több a világba.

De hát sajnos sok férfinak ez kell, remélem ott szárad le a farkuk helyben!

2011. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

„Pénzért sok mindent megtesznek az emberek.”


Olyat is amit nem lenne szabad.

2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%

szerintem nem baj,ha egyéni,szabad döntés alapján csinálja.a mi társadalmunkban rutin dolog mások fölött ítélkezni,mert mindenki olyan krva erkölcsös,hogy joga van bsztatni a másikat,azért mert nem hétköznapi életet él...ez van.engem nem zavar ha valaki ezt az életformát választja.nem kötelező k*rvákhoz járni,és nem kötelező krvának állni.persze ha belerángatják az baj,mert erőszakkal történik a dolog,nem saját döntés által,meg ha úgy vesszük emberkereskedelem.amúgy meg aki irigykedik,hogy miért nem robotol az illető nő valahol ugyanúgy,mint ő,hát azért nem hinném,hogy annyira örömteljes lehet idegen férfiakkal szexelni,hónaljszagú dagadt kamionsofőrökkel,perverz tatákkal.akár meg is ölhetik,vagy megverhetik,van rá példa.

30/F

2011. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Hajnalcsillag19 válasza:
36%
Véleményem szerint önértékelési problémák állnak a háttérben, ami már gyerekkorban kerül rossz vágányra, ezután csapódnak hozzá más motiváló tényezők is (hajlam a lógásra, iskolakerülésre, baráti kör). Sajnálom ha valaki nem lát ezen túl. Nem egészséges lelkű, és megelégszik ennyivel az élettől. Az önértékelési problémák még felnőttkorban is kezelhetők, fejleszthetők egy minőségibb élet reményében. Remélem, segített a válaszom.
2011. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szabad országban élünk, szokták mondani az okosok...mindenki azt kezd az életével, amit akar és amit tud...Ha valaki a pénzkeresés ezt a módját választja, hát tegye...Az ő teste, az ő egészsége, és az ő élete. És amíg van a prostitúcióra kereslet, addig lesz kínálat is.

Igaz, hogy aki erre kényszerül, annál már nagy gondok lehetnek...lehet hogy szellemi, lehet hogy anyagi... ki tudja...és amíg nem látunk a dolgok hátterébe, addig nincs is jogunk senki felett ítélkezni...

Ja és még valami...Bár még sosem folytattam effajta munkát :D de abban biztos vagyok, hogy keményen megdolgoznak a pénzükért.

2011. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
ha majd a gyerekeidnek-főleg lányodnak mesélsz erről,vagy valaki más-biztos büszke leszel magadra.Végülis lehet követendő példa leszel,ki tudja.Hát az én szememben már csak ezért is "baj".
2011. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Májki01 válasza:

én nem látok benne semmi kivetni valót!


mennyiért szopsz? :D

2011. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!