Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, ti hogyan szoktatok...

Lányok, ti hogyan szoktatok reagálni, amikor valaki az utcán (főleg munkások, ha építkezés mellett mész el) utánatok kiabál, megszólít, fütyülni kezd, stb?

Figyelt kérdés

Engem azért zavar, mert megalázónak érzem, olyan érzés, mintha meztelenül sétálnék az utcán, pedig tudom hogy minden kétlábú, nőnemű lénnyel ugyanez történik.


Mióta építkezés van az utcánkban, olyan ruhát kb. fel sem merek venni amiből kilátszik a lábam.


Érdekelne, hogy mások általában hogyan szokták ezeket lereagálni, mert nem akarom én bénán érezni magam amiatt, hogy egyesek minden nőt fel akarnak próbálni.


Köszi a válaszaitokat előre is:)


19L


2011. aug. 5. 16:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
én általában valami vicceset beszólok vagy ha nem tetőn vannak akkor csak grimaszolok :D
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
mit foglalkozol velük? inkább örülj annak, hogy téged legalább megnéznek...
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
semmit. megyek tovább
2011. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Semmit . nem is nézek oda.
2011. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Általában tovább megyek.

Amúgy nem tudom, hogy ezek mire jók, hogy beszólogatnak.

Ha valaki tudja erre a választ akkor szívesen fogadom. Írja le, hogy mire jó ez, ha minden nő nemű lénynek beszólogatnak. =D


Próbálok nem odanézni és nem foglalkozni velük, arrébb saccolok.

2011. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy oda se nézek és megyek tovább, vagy odanézek és én is grimaszolok egy sort nekik. Viszont szerencsére ezért van a fülemben a fülhallgató és a zene, így csak kevés esetben veszem észre ha ilyesmi történne.
2011. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

én sem tudom mire jó, de szerintem ez valami ösztönféle :D mint mondjuk a nők bámulása.

és én is általában elsietek, ahogy csak tudok, mert más megoldás nagyon nincs (vicces dolgok pl. nem szoktak eszembe jutni mint a szerencsésebb első válaszolónak:) )de pont ez zavar benne, hogy én hülyének érzem magam, ők meg királynak.

2011. aug. 5. 16:57
 8/29 anonim ***** válasza:
egyébként én lány ismerőseimtől hallottam, hogy nekik mindegy miben van a nő, még akkor is beszólnak.
2011. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Leírjam?


Tessék: azért, mert ezeken az építkezéseken nem értelmiségi ffi-ak dolgoznak, hanem jó munkásemberek, akik egész nap kint robotolnak a dög melegben vagy fagyban, és egész álló nap egymás ronda szőrös pofáját bámulják, és felüdítő látvány, ha egy csinos nőnemű lény megy arra. Ekkor a maguk primitív módján, füttyjelekkel vagy beszólogatásokkal próbálják magukra felhívni a gyönyörű nőnemű figyelmét, aki - megjegyzem: helyesen - ügyet sem vet rájuk.


Ha nem fütyörésznének, akkor valószínűleg azt tennétek szóvá. Biztosra veszem, hogy az önbecsüléseteknek rosszat nem tesz, hiszen nem fütyörésznek akárki után.


Mellesleg: sz@rjátok le. Ennyi örömük van a napban, hogy titeket láthattak...

2011. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem szoktak beszólni, mert bár 21 éves vagyok, 12-nek nézek ki :S :D :D De volt már olyan, hogy ünneplő ruhában (magas sarkú cipő, elég rövid szoknya, matrózblúz) voltam és fütyültek a szemétszállítók, hát rájuk néztem (nem direkt, csak hirtelen, hogy úristen, ezek most nekem szólt??) utána meg elfordítottam a fejem és mentem tovább :S Nem tudom, ezen kívül mit csinálhattam volna...
2011. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!