Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen whisky-t hagyott ott a...

Milyen whisky-t hagyott ott a bűntettei színhelyein a viszkis rabló?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen márkájú italokat? Mindig másfélét vagy mindig ugyanolyat?
2011. aug. 13. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hog nem vagy egy észlény. mert és kész basztdmeg
2012. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért szúrjátok le szegény kérdezőt? Eddig nem de most már engem is érdekel, hogy mi is volt azzal a wiskyvel. Jó a kérdező okoskodása, mert ha elötte kocsmázgatott akkor személyleírás maradhatott róla, vagy hagyott egy papírt, hogy most nyeltem le 5cl wiskyt? Rendesen válaszoljatok,mert nem olvastam a könyvet, Ti pedig nagyon okosnak tűntök. Köszi
2012. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=njuUY5hGtDc


Ez egy film róla.De ez csak elég vázlatosan foglalja magába a igazi történetet.

Mert sok intejúban rácáfol egy-két dologra.

Én mondjuk nem hiszem, hogy pontosan így történt.

Ez az "egyszemélyes rablóbanda" szerintem nem is volt egy személyes.Nem arra gondolok hogy egyedül ment-e a bankba vagy sem, (mert ugye tudjuk hogy később Orbán Gábort bevette magamellé)hanem, hogy bizos nagyon sok "kisember" el van hallgatva a történetből, mivel ők nem buktak be, nem beszél/beszélt róluk, mert ugye akkor őket is előbeszik stb...

Szóval ez a történet amit a Viszkis mesél, vagyis amit az emberek tudnak abba szerintem nagyon sok jelentős részlet nincs bent.


A másik, hogy Orbán Gábor azt állítja hogy sokmindenbe hezudik stb... ki tudja mi az igaz és mi nem?Valószínű csak egyedül maga a Viszkis :)

2017. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem hagyott ott semmit , a banki emberek érezték rajta a kipárolgásából hogy valami jellegzetes tömény árad ki belőle .
2017. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Érezték rajta az alkohol szagot. Azt nemtudták,hogy viszkit ivott. Juszt László ragasztotta rá a Viszkis nevet,mert alkohol szagot hagyott maga után. Amúgy a filmben van egy olyan rablás,amikor otthagy egy üres viszkis üveget. Szóval az is lehet,hogy volt ilyen is.
2017. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De milyet ivott?
2022. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Jack Daniels
2023. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az jó!
2023. ápr. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!