Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Cikis dolog babapopsitörlő...

Cikis dolog babapopsitörlő kendőt használni?

Figyelt kérdés

Nagyvécézés után mindig azt használok, ki van ide rakva a WC-nk mellé itthon. De szeptembertől kollégista leszek, és majd vinnem kell magammal a WC-re, és látni fogják :S Ez cikis dolog? Hülyének fognak nézni?


Tudom, hogy van nedves WC-papír is, de ez sokkal jobban megéri, mert a jó minőségű kerül annyiba, mint nedves WC-papírból a gagyi fajta...


Vagy mások is használnak ilyet? Még sosem beszéltem ilyesmiről senkivel, ezért kérdezem meg itt :-)


Köszi előre is!

20/L


2011. aug. 17. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ciki ha mások előtt törlöd.
2011. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:DD
2011. aug. 17. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg a babapopsitörlők nem húzhatóak le a vécén, soha nem dugult el tőle?


Nem tudom, mások mit használnak, nálunk van felnőtt nedves vécépapír, gyerek nedves vécépapír, intim törlőkendő, és nedves törlőkendő is, kinek mire van szüksége. :)

2011. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is vettem már,de az nem dobható a wc-be,így vettem a lidlbe,az jó fajta.
2011. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Én is azt használok otthon is, meg a koliban is azt használtam, a kutya se törődött vele, komolyan mondom. Majd úgyis megtapasztalod, hogy a koliban nincs olyan, hogy "ciki". Annyira rutinos lettem már, hogy a tampont meg a betétet se rejtegettem a kezemben, mikor wc-re mentem.
2011. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!
2011. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy mitől popsi? Mekkora baromság, miért nem babaseggtörlő?
2011. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Vagy lehetne akár babavalagtörlő, jó, hogy nem babapepsitörlő :DDD
2011. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Hát a WC melletti kukába szoktuk dobni, nem a WC-n húzzuk le, mert előtte használunk WC-papírt is, na mindegy, ezt nem részletezem :D
2011. aug. 17. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is azt használok, de én lehúzom a wc-n, nem tudtam hogy eldugulhat tőle :O Eddig még nem dugult el szerencsére, de akkor ezentúl nem dobom bele... :D
2011. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!