Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Acélbetétes bakancsba mi a...

Acélbetétes bakancsba mi a jelentése a különböző színű fűzőnek? Melyik színnek mi a jelentése?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
csak azt tudom, hogy fehéret skinheadek hordanak.
2011. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a Skinheadek.Hanem a sima Rasszisták is
2011. aug. 20. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A kék a rendőrgyűlölő; zöld, ha nem veted meg a mannát; pink ha ömm... kicsit más vagy; fekete-fehér aki rasszista... én így ismerem ezeket...
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete nem rasszista. elvégre valami színűnek kell lennie annak a fűzőnek.. :D és a fekete a semleges. a fehér a rasszista.
2011. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a Rasszista Punkot melyik fűző jelenti ?
2011. aug. 21. 07:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A punkok pirosat fűznek!
2011. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Offthewall válasza:
a rasszista punkot skinheadnek hívják :DDD illetve technikailag kb. az. mindkettő komolyan vehetetlen cs.ves irányzat, arra jó, hogy az átlag konzumidiótákhoz képest azért van valami gondolkodásuk, személyiségük, kitombolják maguk fiatalkorukba. De ha szerintük úgy el van vmi b.va akkor mit is tesznek ellene?(jó a skinheadek még csak-csak szoktak pl. betyársereg stb.) de a punkokat hagyjuk.
2011. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!