Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A haverom összejött egy...

A haverom összejött egy lánnyal és ha együtt vagyunk akkor is vele smsezik, ez bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Örülök, hogy boldog de folyamatosan neki irogat amikor együtt vagyunk 2 órára akkor is... Megmondjam neki, hogy zavar? Vagy fogadjam el ezt a helyzetet?
2011. aug. 22. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki... ha jóbarátod, meg fogja érteni.

Engem is az őrületbe kergetett egyik barátom mert amikor találkoztunk akkor csak a telefonján pötyögött, aztán megmondtam neki hogy ennek semmi értelme, és megértette.

2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:
Eléggé bunkóság. Mondd meg neki, hogy ha a barátnőjével akar beszélgetni, akkor ne veled találkozzon, ha viszont veled találkozik, akkor fejben is legyen veled.
2011. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez megy. Csak a lány csinálja..
2011. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!