Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy ha valaki bunkó attol...

Hogy ha valaki bunkó attol még lehet kicsi az önbizalma?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze.
2011. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 skarma ***** válasza:
88%
Éppen azért bunkó mert így próbálja leplezni hogy mennyire fél.
2011. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

tudatosan?

vagy nem is gondolná hogy ezt csinálja?

2011. szept. 2. 19:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Na én az vagyok.Bunkó,de csajügyben pl leblokkolok.Egyszerűen kevésnek érzem magam mindig.
2011. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
velem az van hogy azért nem megy a csajozás mert asztmonják hogy bunkó vagyok pedig belül nem vagyok az és nem tudom hogyan lehetnék kívül se bunkó
2011. szept. 2. 19:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen bunkó embereket akiket azt leszámítva hogy eléggé megbántott tökre bírok, de nem tudom hogy kéne kezelni őket.
2011. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Összefügghet, hogy vki így próbálja leplezni a belső bizonytalanságát.

Nem igazán tudatos, hanem egyfajta védekezési mechanizmus. De egy idő után persze ráeszmélhet az egyén, hogy miért viselkedik úgy, ahogy.

2011. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egy bunkó ember 3 dolog miatt bunkó: 1. Minden összejött neki és nagyon mérges épp.

2. Túl kicsi az önbizalma és azt hisz, azzal megerősödik, ha másokat lesajnál.

3. Gazdag és rengeteg haverja és ettől úgy érzi, mindent megengedhet magának. Magyarul beképzelt.

2011. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

A kérdéseket jobban le kéne írni :)


Egy részletes életpálya után jobban át lehetne látni az egészet :D

2011. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen,sok bunkó a bizonytalanságát leplezi bunkósággal.pl.ha nem mer önbizalommal közeledni a csajokhoz,akkor idegességében elkezd bunkón viselkedni,vagy azért,mert normálisan nem tudja magára vonni a figyelmüket.de szerintem ez legtöbbször nem is tudatosul bennük.
2011. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!