Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szóljak a barátnőmnek, hogy...

Szóljak a barátnőmnek, hogy kifizesse a cipőmet?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel kimentünk kocsival vásárolni. Út közben viszont lerobbant a kocsi (kifogyott a benzin), és félre kellett tolni... mivel nem állt meg senki segíteni, vagy fél kilómétert toltam egyedül (olyan volt az út, hogy muszáj volt egy darabon eltolni a barátnőm szerint), a barátnőm meg kormányozott. Na szóval a probléma az, hogy amikor hazaértem, és vettem le a cipőmet, észrevettem, hogy teljesen elkopott a talpa, ledörzsölődött, ahogy toltam a kocsit. Ami még bosszantóbb, hogy egy két hete vásárolt converse cipő, szóval nem két fillér. Szerintetek kifizettethetem a barátnőmmel? Azért érezném jogosnak, mert végig jelezte az autó, hogy kevés a benzin, szóval ő volt a hibás...
2011. szept. 4. 18:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, végül magától kifizette...
2011. szept. 8. 16:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Biztos ő is olvassa a GYIK-et.
2011. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem, hanem csak volt annyi tartás benne, hogy belátta, hogy miután ő kért meg engem, hogy segítsek neki a vásárlásban, majd én figyelmeztettem, hogy nem lesz elég a benzin, és mégis lerobbantunk, és ő ragaszkodott, hogy toljam a kocsit, úgy a korrekt, ha a tönkrement cipőmet kifizeti.
2011. szept. 8. 18:28
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ritka gyökér vagy kedves kérdező, még a válaszokat is sorban törölteted, gratulálok. Remélem a barátnőd elhajt, mint magzat korodban kellett volna. Töröltetheted ezt is, attól még suttyó maradsz!
2011. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gáz vagy én lány létemre úgy agyon rugdostalak volna hogycsak na!! görénycsicska
2011. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintem örüljetek, hogy kitörlik a sok hülyeséget, amit ideírtok... Vagy büszkék vagytok rá?:S
2011. szept. 9. 18:39
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Te büszke vagy rá, hogy BARÁTnőddel kifizettetsz valamit, ahelyett, hogy VISSZAVITTED volna a boltba? Kitöröltetheted megint, de akkor is leírom, ennyi eszed lehetett volna.
2011. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjatok, nem töröltetem ki, egészen szórakoztató az a sok marhaság, amiket ír(ta)tok. Mégis mit gondolsz, mit csináltak volna a boltban egy olyan cipővel, amin látszik, hogy szét van teljesen dörzsölve a talpa? Nem hiszem, hogy rendeltetésszerű használat az, amikor a tűzforró aszfalton autót tolsz benne egy enyhe emelkedőn, mint utóbb kiderült kicsivel több, mint egy kilóméteren keresztül!
2011. szept. 10. 11:13
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, örülj a saját marhaságodnak, hogy az 1km-en kipurcant gagyi cipődet a gyártó helyett mással fizettetted ki. Gratulálok :)
2011. szept. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Végülis nagyon lovagias és korrekt volt a barátnőtől, hogy magától felajánlotta a cipő árát. (Más kérdés, hogy nem biztos, hogy elfogadtam volna, de nem szándékoznék beszállni ebbe a pro és kontra pocskondiázásba, ami itt megy.)
2012. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!