A székelyek önteltek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
igen, nagyon is, nevem nem hiányoznak
2011. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, csak azt akarják, ami jogosan az övék és a miénk.
2011. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Nem igaz! Én székely vagyok, naponta kétszer tusolok, szoktam fogat mosni, képzeljétek feltalálták nálunk a sprayeket,parfümöket,dezodorokat. Tehát nem vagyunk büdösek. Önteltek nem, nincs amiért azok legyünk. A székely viccek befolyása alatt vagytok ti,magyarok.
2011. szept. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne általánosíts!!! Mellesleg nem, ha már önteltségről van szó, akkor inkább a franciák, mert annyira nagyra vannak a nyelvükkel, de ez is általánosítás.
2011. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 greeen ***** válasza:
34%

"A válasz megírásának időpontja: ma 01:13"


na jó te lehet nem vagy annyira büdös de lásd be azé elég izzadós egy népség!

2011. szept. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Régen tudták, hogy a kultúrájuk nagy értéket képvisel, és a szerint éltek, emiatt akár rátartinak is tűnhettek. Ahogy romlik a kultúrájuk és a régi híres erkölcsiségük(globalizáció!)azzal együtt apad az -ahogy te nevezed-önteltségük. Arról azért ne feledkezzünk meg(sárban hempergő részeg tábornokon is rajta van az aranycsillag, legfeljebb nem ragyog olyan szépen)hogy még mindig különleges értéket képviselnek.
2011. szept. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének önteltek?

De az igaz, néha lekezelik, hülyének nézik a magyarokat, mintha nekik olyan magasztos értékrendjük lenne, amihez mi nem érhetünk fel.


1:13 a székely viccekből inkább a szótlanság, érzések kifejezésének feleslegessége maradt meg nekem, az viszon elég igaznak tűnik, pl.

- Szeretsz te engem?

- Persze.

- Csak mert sosem mondod.

- Egyszer mondtam, majd ha változik szólok.

2011. szept. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen önteltek, pökhendiek és az összes többi negatív jelző, hiszen igazi egyéniségek csak Közép-Magyarországon élnek, sehol máshol a bolygón.
2011. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
XD Remélem ezt most ironikusan gondoltad, mert ha nem, elég nagy barom vagy!
2011. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8OK, biztosan ironikus volt,csak a nem fér a fejembe, hogy hogy lehet ilyet kérdezni...)
2011. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!