Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapest melyik része viszonyl...

Budapest melyik része viszonylag biztonságos?

Figyelt kérdés
Albérletet keresünk, mert itt sok támadás ér minket egy bizonyos származású csoport miatt (14.kerület), már életveszélyes miattuk itt.
2011. szept. 18. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Pesten több a cigány,menj valahova Budára. Békásmegyer?
2011. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Talán én? válasza:

Káposztás megyert ajánlom de a 14et inkább hagyd ki mert az nem biztonságos már annyira mint régen :P

öcsém... mára idáigj utotunk :D mennyél inkább dunakeszire XD

2011. nov. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

14. kerületben a Bosnyák tér gázos egy kicsit, én egy hete járok arra fele, s már 2x is leszólított egy setétebb egyén, szerencsére nem a legrosszabb fajtából, de azért már meglett a véleményem arról a helyről. A családi házas része az oké, viszonylag forgalmas még este 10 után is, és aránylag csendes is.

És igen, a budai oldal sokkal biztonságosabb. 11. kerületben este alig látsz gyanús alakot, de elég átmenni a Petőfi hídon, rögtön rosszabb a helyzet.

2012. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális, de a XI. kerületet én is tudom ajánlani, főleg az Etele út-Andor utca közötti részt. Albertfalva felé már láttam cigányt mostanában. Őrmező is szuper hely. Ha lehet, ne 10 emeletes házba költözz, hanem inkább kis 4 emeletesekbe.
2013. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Süle Dominik ***** válasza:

XIV.kerület szerintem biztonságos kivéve Törökőrt.

XVI.kerület is jo csendes nyugodt környék.

XVII.kerületet is ajánlom eldugott nyugodt környék(különösen Rákosmezei repülök útja és környéke)viszont jo a tömegközlekedés egyedül Rákoscsabát kerüld.

2016. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!