Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolsz a bevásárlóközpon...

Mit gondolsz a bevásárlóközpontokban a kocsid ablaktörlője alá betuszkolt szórólapokról?

Figyelt kérdés

Én már eldöntöttem, hogy aki ott reklámoz, az kiírja magát az egyéni együttműködési rendszeremből. Hát mégis, mit képzelnek? Szétfolyik a festék, törölnék (ablakmosóval) és karcolja az ablakot, esőben nem töröl, ha nem veszem észre előtte, akkor hirtelen csak bevillan a látóterembe a nagy papír...


Komolyan, miért nem tiltották még be?


2011. szept. 19. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak ezt, hanem azt is betiltanám,hogy az utcán az orrom alá tukmáljanak mindenféle fecnit. Számomra ez már zaklatás, mert pl. Fehérváron a Liszt F. utcán nem tudok úgy végig menni, hogy percenként ne lépjen oda hozzám valaki.
2011. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig észre veszem az ilyen papírokat, csak ha nincs a közelben szemetes akkor muszáj vagyok magammal vinni.

De akkor sem szoktam elolvasni, hiszen dolgom van.

Az utcai szórólapokat meg szoktam nézni unalomból, mert olyankor úgyis sétálok, buszra várok és van időm, de 10 perc múlva úgysem emlékszem rá meg egyébként sem megyek nyelviskolába és nem veszek 2000-ért bőrkabátot.

Szerintem ezek a fecnik reklám szempontjából nem jók, csak papírpazarlás és szemetelés. Meg még idegesítő is.

2011. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

engem is nagyon zavar, ráadásul én azért is betiltanám, mert az összes a vegyes hulladékban köt ki 3 méterre a kocsitól, vagy onnan, ahol a kezembe nyomták. Mi ez, ha nem környezetrombolás???

Én csak annyit szoktam mondani,h köszi, nem kérek, a kocsival meg nem nagyon járok a belvárosba, nálunk inkább ott jellemző. De már láttam olyant, aki kinyomtatott egy oldalt, h SZÓRÓLAPOT NEM KÉREK :D és betette a szélvédő mögé...szerintem jó ötlet

2011. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy BKV-val kell járni.
2011. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a szórólap osztással bármilyen szinten foglalkozókat környezetkárosításért megbüntetném. Hirdessen az interneten vagy plakáton, újságban.


Személy szerint minden indulás előtt megnézem a kocsit, hogy minden rendben van-e, akkor pedig észreveszem az abnormalitásokat.

2011. szept. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!