Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon hülyének tartjátok azokat a fiúkat, akik bevásárlóközpontokban, áruházakban, utcán leszólítanak ismeretlen lányokat ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Nagyon kiábrándultam az esti szórakozóhelyeken található csajoktól és ezért szeretnék a fenti helyeken ismerkedni.
2011. szept. 20. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hülyének nem tartom, max. szerencsétlennek. a szituáció nem mindegy.

ergo a kasszánál szólít meg vagy amikor nem látok ki a húsz szatyor mögül...

2011. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hülyének? azt nem mondom. de nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy benne lennék az ismerkedésben.

mivel próbálkoznál?

2011. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonimikusz ***** válasza:
Inkább utcán,mint szórakozóhelyen. Ez "ártatlanabb". Ha utcán teszed, akk az az indok legtöbbször bejön,h pl tetszik a parfüne/táskája, stb, és meg szeretnéd tudni,h mi a neve/honnan vette, mert a hugodnak/unokahugodnak most lesz szülinapja, és ez tökéletes ajándék lenne. Ha a csaj készséges, te meg profi, akk kérd el a számát azzal az indokkal, h ha esetleg eltévednél majd vásárlás közben, segítsen navigálni. Én 1x fültanúja vtam egy ilyen beszélgetésnek, és nekem nagyon bejött. 22/L
2011. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
háát... lehet hogy cukrosbácsinak nézlek, szerintem kissé ilyesztő szitu, ha csak random odajön hozzám egy vadidegen miközben én shoppingolni próbálok.
2011. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mitmivan? ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet csak ne azzal kezd az utcán, hogy "szia cica mi a helyzet??!" A múltkor valami paraszt bepróbálta ezt nálam és az arcába mondtam, hogy undorító.

Szóval csak udvariasan, okosan.

2011. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Semmi bunkó szöveget nem akarok mondani. :D


Udvariasan nyitnék, bemutatkozás meg valamivel kapcsolatban tanácsot kérnék és abból nyitnám az ismerkedést, legalábbis először így terveztem, ha nem válik be, akkor meg jövök kérdezni, hogy mi jó nektek lányok.


Én szeretnék egy normális, kedves lányt találni és azért is választom a nappalis városi ismerkedést, mert szerintem nagyobb esély van rá, mint a lezüllött bulizós helyeken.


Amúgy meg sajnos túlságosan is jó fiú típus vagyok és egy kicsit én is félek, csak úgy megszólítani vadidegen lányokat, de annyira sok szép lányt látok nappal bármerre járok, hogy nem szeretném tovább halogatni, hogy legalább egy próbát ne tegyek ezen ismerkedési móddal.

2011. szept. 20. 23:23
 7/16 Nickiii ***** válasza:
100%

Volt párommal mi is így ismerkedtünk meg.


Nekem nagyon bejött a srác, és elmentem előtte, és leejtettem "véletlenül" a könyvemet (igazából a telefonomat akartam, de féltem hogy összetörik :D ), és ő meg segítőkészen felvette. Én rámosolyogtam és megkérdeztem, hogy nem tudna-e útba igazítani, mert eltévedtem. (Amúgy nem, mert tökre vágtam, hogy hol vagyok, de ő erre a mai napig nem jött rá, remélem nem olvassa :D) Utána ő elmondta merre kéne mennem, én pedig bemutatkoztam, és ő is. Megkérdeztem, hogy helybeli-e és beszélgettünk amíg a buszra vártunk, majd mikor hazamentem megkerestem facebookon, és rengeteget beszélgettünk, találkozgattunk, és összejöttünk.

2011. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:39


Te kis huncut! :D


Tetszik ez a történet és gratulálok! :D


Én se bánnám, ha bepróbálkozna nálam egy lány, de eddig nem történt ilyen sajnos még velem, úgyhogy nekem kell lépni.

2011. szept. 20. 23:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem okes a dolog, mert peldaul az ugynevezett "rendes" lanyok amugyse jarnak szorakozni. Meg szerintem ez batorsagra is vall. Csak jol gondold meg, hogy milyen pillanatban akarsz a lanyhoz kozeliteni es milyen szoveggel. Peldaul en multkor vartam a buszt, es telefonaltam kozben. Erre a srac odajott, hogy hello, odebb mentem, jott utanam, hogy vagy? total bepipultam, hogy ez a szerencsetlen miert nem veszi eszre, hogy telefonalok?

Sok sikert amugy!

2011. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nickiii ***** válasza:

Hát figyelj, szerintem csak meg kell találnod a jó indokot, amiért oda menj hozzá, aztán a többi csak jön magától.


Indokok amiért nem hajtanálak el:


-Szia, véletlen nincs egy kis tüzed? (ezt csak akkor próbáld be, ha látod hogy dohányzik, mert ha nem dohányzik akkor lehetséges hogy már most szerzel rossz pontot)

-Útbaigazítás: Szia, nem tudod véletlen, hogy xy busz hol áll meg?


Több így most hirtelen nem jut eszembe, én mindig az útbaigazítást szoktam bevetni, az mindig bejön.

Viszont mindig mutatkozz be, TELJES NÉVVEL, hogy ő is azzal mutatkozzon be, és megtudd keresni facebookon (akkor ciki van ha pl Nagy Katinak hívják xD)


Vigyázz, hogy sose kérdezd meg, hogy van-e pasija. Mert akkor azt hiszi hogy csak nyomulni akarsz, és nem ismerkedni

2011. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!