Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság vagy milyen dolog az...

Bunkóság vagy milyen dolog az utcán zsebretett kézzel sétálni amikor hideg van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kesztyűd és fázik a kezed, miért ne tennéd? Nincs benne semmi bunkóság, szerintem.
2011. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az utcán? - miért szólna bele abba bárki is?
2011. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
valóban ,másoknak mi köze hozzá, hogy te hova rakod a kezedet, vagy egyes helyeken mindenki katonai formációban rend és fegyelemben vonul?!.........
2011. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A régi időkben lehet, h az volt, de sztem már nem. Még anno öregapám szokta mondani, hogy vegyem ki a kezemet a zsebemből, mert ha elesek, nem tudok megtámaszkodni. Az is lehet, hogy azért, mert nem férfias, mert micsoda ember az, aki még a hideget sem bírja.
2011. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Inkább udvariatlanságnak, fölényeskedésnek tűnhet. Persze utcán oly mindegy.
2011. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök természetes dolog. Az udvariatlanság esetleg akkor érvényes, ha éppen beszélsz valakivel, de ha hideg van, úgy akkor is teljesen más.
2011. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én néha még akkor is zsebre teszem, ha nincs hideg :D


szerintem semmi gáz nincs vele, az, h fölényeskedés, nevetséges. vkinek így kényelmes, és kész. ha nem tetszik, akk nézz félre, vagy bosszankodj 5 mp-en keresztül, amíg eltűnik melletted...

2011. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint csak akkor ha idősebb és ismerős hölggyel beszélgetsz, csak akkor lehet bunkóság. Én akkor is kihuzom a kezemet ha csak elhaladok mellette és köszönök neki csak, de utána uzsgyi vissza a pracli mert hideg van.
2011. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan dolog,hogy fázik a kezed.nehogy már ezért valaki megszóljon az utcán...
2011. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
A zsebre tett kéz kizárólag társaságban bunkóság. Ha az utcán mész, még ha többed magaddal is, ott ez simán tolerálható.
2011. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!