Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen férfiakról és hogyan reagálnátok le a dolgot?

Figyelt kérdés
Családomban és a barátikörben töbször hallottam, hogy az utcán férfiak különböző megjegyzéseket tesznek a hölgyekre. Tegnap a párommal szember kerékpározott egy férfi és mikor mellé ért csak annyit mondott, hogy "meg.asználak". Olyan hirtelen jött, hogy szóhoz sem jutott. Én tudom, hogy mit tudnák vele tenne, de kiváncsi vagyok, hogy más hölgyek ilyen esetben mit tesznek.
2011. szept. 21. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha sok választásunk lenne... Vagy nem veszünk róla tudomást, vagy átmegyünk vulgárisba és visszaszólunk valami frappánsnak szánt sértést.
2011. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

AZ a véleményem, hogy az ilyen férfi nagyon távol áll az úriember kategóriától. Közönséges, alpári, bunkó.

Én soha nem tettem ilyet, pedig én is láttam már kívánatos nőt az utcán. A véleményemet pedig megtartottam magamnak. De biztos vannak olyan férfitársak, akik szeretik, ha műveletlen, faragatlan prosztónak tartják őket.

2011. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen ember iszonyatosan primitív, bugris, alul iskolázott személyiség. Szerintem a párod ne foglalkozzon, ne reagáljon az ilyen fajta megjegyzésekre mert az őt is a beszólongató szintjére emelné.
2011. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek provokálnak, jó, ha nem reagáltok rá, mert könnyen verekedés lehet belőle. A primitív bunkó beszólogatóval ne foglalkozzatok.
2011. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A biológiai ösztön a férfiak túlnyomó részében valószínűleg ugyanezt a gondolatot ébreszti, ám ennek nyilvánosan hangot adni tényleg primitív és alpári. De ezzel sajnos a mai világban együtt kell élni. A legésszerűbb reakció erre az lehet, ha szóra és pillantásra sem méltatja az illetőt.
2011. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok valami elveszett nő, de az ilyenek mindig letaglóznak.

Épp egy hete esett meg velem, hogy busszal kellett utaznom egy másik városba egy fél-ünnepélyes alkalomra, és az átlagnál csinosabban tipegtem ki az állomásra (ne gondoljatok semmi kihívóra, ízléstelenre vagy hasonlóra - fekete térdig érő szoknya, piros magasított nyakú blúz, piros cipő - nem magassarkú, csak mini, kerek orrú, nem is voltam agyonsminkelve, frizurázva) - és az egyik szembejövő buszsofőr(az egyenruhájáról láttam, hogy helyi járatot vezet) tett egy olyan megjegyzést, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Gondolom bóknak szánta, de én kiakadva érkeztem az adott eseményre még a közel 2 órás út ellenére is.

Én általában úgy teszek, hogy ezt meg sem hallottam - de belül fortyogok, nem is kicsit.

2011. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tört már ilyennek el az orra
2011. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!